Eurosport v Ultra HD přes satelit překvapivě volně do celé Evropy

Přímé přenosy z tenisového grand slamu French OpenRoland Garros mohou diváci v rámci Evropy sledovat bezplatně i v Ultra HD rozlišení. Postačí vhodný satelitní přijímač nebo televize s podporou Ultra HD. Dekódovací kartu nepotřebujete.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Upozornil na to web Digitální rádio, který zveřejnil i screenshoty z vysílání. Eurosport 4K přinese přenosy atraktivního tenisového turnaje v němčině a případně i s anglickou zvukovou stopou. Německý Eurosport 1 dlouhodobě vysílá volně i ve standardním rozlišení. Kódovaná je pouze HD verze. I tu ale společnost uvolňuje v době sportovních akcí většího významu – například v době olympijských her.

Nekódované Ultra HD vysílání Eurosportu je dostupné pouze na pozici 19,2 st. východně. Skupina Discovery Communications, která Eurosport vlastní, uzavřela dohodu ohledně Ultra HD přenosů French Open i se slovenským operátorem AntikSAT. Ten přináší toto vysílání i na pozici 16 st. východně. Program je ale dostupný pouze slovenským předplatitelům této platformy s příslušnou dekódovací kartou.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .