Jarní programové novinky TV Nova

Nova připravila jarní programové schéma plné tradičních titulů, ale také celou řadu novinek. Diváci se tak mohou těšit na premiérové díly seriálů Ulice a Specialisté, ale na obrazovkách v tomto období objeví i očekávané pokračování seriálu Dáma a Král. Zábavu pro celou rodinu pak obstará nová řada Tvoje tvář má známý hlas. Představí se ale i úplné novinky, a to například nový krimi seriál Šéfka, v hlavní roli s Kateřinou Winterovou, nebo seriál Chlap, příběh lékaře s amnézií na základě skutečných událostí.

nova-jaro2022
Zdroj: TV Nova

Během jarní sezony jsme si pro naše diváky připravili lokální produkci, a to každý den, sedm dní v týdnu. Uvádíme nejen pokračování úspěšných programů, ale i několik novinek. Soustředíme se zejména na hranou tvorbu a už na podzim jsme představili nové formáty, jako například Pan profesor a Souboj na talíři, které byly divácky ohromně úspěšné. Chceme tímto směrem pokračovat a věříme, že novinky jako Chlap a Šéfka se budou těšit stejné oblibě,“ říká programová ředitelka TV Nova Silvia Majeská.

Každý všední podvečer se mohou diváci těšit na vědomostní soutěž Na lovu, kterou moderuje Ondřej Sokol. Následuje v dalším slotu již tradičně seriál Ulice, ve kterém se znovu můžete setkat s oblíbenými postavami a rodinami. Jaro se v Ulici ponese ve znamení silných příběhů, jejichž mottem je odhodlání nepoddat se osudu, který rozdal ne právě nejlepší karty.

Pondělní večery budou patřit premiérovým dílům krimiseriálu Specialisté. Tým kriminalistů pod vedením majora Strouhala se bude muset každý týden popasovat se zločiny v kulisách Prahy. V jarní sezóně se diváci mohou v jednotlivých dílech těšit třeba na herce Igora Bareše, Adama Krause, Sašu Rašilova či Jana Révaie jako nového přítele kapitánky Jany Šafářové.

Reality show Survivor Česko & Slovensko, ve které proti sobě stojí dva týmy Mao a Azua, ovládla televizní obrazovky v úterý a v pátek večer.

Středy budou patřit Výměně manželekMalé lásky

Momentálně čtvrteční hlavní vysílací čas patří novému krimiseriálu Odznak Vysočina, ve kterém není nouze o záhady v krásném prostředí Vysočiny. Během osmi dílů jsou zároveň rozplétány i soukromé životy hlavních postav.

Seriálové novinky

Následovat bude nový seriál Chlap, ve kterém úspěšný doktor Ondřej Frank (Tomáš Maštalír) následkem zranění ztratí část paměti. Seriál inspirovaný skutečným příběhem ukazuje nejen jeho úpornou snahu o pochopení nové reality a sama sebe, ale i dávku pochopení od svého nejbližšího okolí, které je úplně jiné, než jaké si jej pamatuje.

Chlap-gal-14
Zdroj: TV Nova, Chlap

Ve druhém slotu bude vysíláno dlouho očekávané pokračování seriálu Dáma a Král, v hlavní roli s Terezou Hofovou a Matějem Hádkem. Ovšem kromě napínavých detektivních zápletek se diváci mohou těšit na mnohem víc.

damaakral-gal-05
Zdroj: TV Nova, Dáma a Král

Novinky završí v sobotu ve 20:20 krimiseriál Šéfka, v hlavní roli s Kateřinou Winterovou, který není jen o vyšetřování zločinů, ale i o silných osobních příbězích hlavních postav. Seriál má deset dílů.

V neděli se o zábavu postará show Tvoje tvář má známý hlas se svými propracovanými proměnami, zkušenou porotou, vždy vtipnými moderátory, a hlavně slavnými osobnostmi, které se svými výkony pokusí vyhrát peníze na vybrané dobročinné projekty.

TV Nova také začala natáčet nový kriminální seriál Mimořádné intelektové nadání s Tatianou Dykovou v hlavní roli. Marta je pronikavě inteligentní uklízečka, která přes svůj disrespekt k uniformám se stane součástí vyšetřovacího týmu jako konzultantka a spolu s kapitánem Kreinerem (Roman Zach) rozplétá komplikované případy vražd. Výměnou za to si však vyžádá pomoc policie.

MIN-gal-03
Zdroj: TV Nova, Mimořádné intelektové nadání

Diváci mohou své oblíbené pořady, filmy a seriály sledovat také online na Nova Plus. Najdou zde bonusové materiály, rozhovory s protagonisty, či reportáže z natáčení. Nebo s předstihem na Voyo, kde je i široká nabídka z produkce Voyo Originál.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .