Skylink upravil ceník a změnil strukturu balíčků. Filmbox zařadil do základní nabídky

Operátor satelitní služby Skylink oznámil novou strukturu svých balíčků. S tím souvisí i úprava cen včetně základního Servisního poplatku a vybraných placených balíčků. Kanál Filmbox je nově součástí základní nabídky DIGITAL.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Změny se dotknou zejména placené nabídky, kdy nová struktura nabízených služeb lépe odpovídá zjištěným preferencím zákazníků. Méně populární placené programové balíčky se ruší, a naopak nabídka nejpopulárnějších balíčků se rozšiřuje,“ uvedl mediální zástupce platformy Skylink Marek Němec.

K 1. březnu se tak ruší programové balíčky HD Plus, Multi HD a Mixbox. Balíčky Smart a Komplet zůstávají beze změny. Cena balíčku Multi bude nově 339 Kč měsíčně, balíčku Kombi 409 Kč měsíčně a výběrový balík Flexi 7 se mění na Flexi 10 s cenou 299 Kč měsíčně.

Jednorázová úhrada za reaktivaci dekódovací karty se snižuje na 200 Kč. Jednorázové předplatné Servisního poplatku se od 1. března zvyší na 89 Kč měsíčně prostřednictvím SIPO nebo Inkasa z účtu. Předplatné Servisního poplatku na rok či dva zůstává nezměněno. I nadále platí, že u vyšších balíčků je Servisní poplatek zahrnut v ceně.

Během posledních let se zásadním způsobem změnily finanční podmínky, za jakých jsou jednotlivé programy pořizovány od poskytovatelů obsahu. Dalším argumentem pro restrukturalizaci nabídky byla uskutečněná analýza hodnoty programů pro zákazníky ve vztahu k nákladům. Za tímto účelem bylo v loňském roce provedeno několik rozsáhlých průzkumů sledovanosti,“ uvádí operátor platformy Skylink, společnost M7 Group, v tiskové zprávě.

Velkým přínosem podle zástupců společnosti bylo též vyhodnocování sledovanosti jednotlivých programů prostřednictvím internetové televizní služby Skylink Live TV, která je všem zákazníkům placených programových balíčků k dispozici zdarma.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .