Leoš Mareš ve středu nebyl slyšet, promluvil jen o Lucii Šilhánové

Středeční ranní show rádia Evropa 2 po nuceném odchodu Lucie Šilhánové vedl pouze Patrik Hezucký. Leoš Mareš takřka v celém vysílání mlčel, a promluvil jen, když přišla řeč na bývalou kolegyni.

Leoš Mareš v Show Jana Krause, foto: TV Prima

Leoš Mareš v Show Jana Krause, foto: TV Prima

Mareš plánuje schůzku „s klukama, co maj rozum“

Poprvé promluvil Leoš Mareš k posluchačům živě až kolem půl osmé ranní, tedy hodinu a půl po začátku vysílání. Řekl, že společně s Hezuckým budou dnes diskutovat s vedením stanice, nikoliv však s ředitelkou Evropy 2 Jitkou Fürst. „S tou pani, co vyhodila Lucku, už se moc bavit nebudeme. Sejdeme se s klukama, co jsou naštěstí nad ní, a maj rozum,“ řekl doslova Mareš.

Spor ranního týmu s ředitelkou rádia tak pokračuje. Nadále se projevuje i přímo ve vysílání. Prakticky celou ranní show dnes odvysílal pouze Patrik Hezucký s kolegyní, zprávařkou Markétou Ježkovou. Leoš Mareš se divákům nepřihlásil ani v úvodních vstupech, do vysílání se ozval pouze, když přišla řeč na Lucii Šilhánovou. Po osmé ráno navíc zařadil do vysílání i několik archivních vstupů s Lucii v hlavní roli a uvedl, že oba nynější protagonisté pracují na tom, aby se vše vrátilo do správných kolejí.

Za vyhrocenou situací jsou špatné mezilidské vztahy

Co to může znamenat pro budoucnost ranního týmu, to zřejmě ukáže až dnešní schůzka s vedením. Rádio Evropa 2 je součástí české pobočky mediálního domu Lagardere. Zdejší pobočku vede prezident Michel Fleischmann a výkonný ředitel Miroslav Hrnko. Podle informací zevnitř Evropy 2 jsou mezilidské vztahy mezi ranním týmem a šéfkou rádia Jitkou Fürst už delší dobu narušeny. Právě vzájemné spory mezi oběma stranami mají být i za náhlým odchodem Lucie Šilhánové.

Stanice Evropa 2 ani skupina Lagardere se k aktuálnímu dění zatím oficiálně nevyjádřily.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .