Z ranní show Evropy 2 nuceně odchází Lucie Šilhánová k velké nelibosti svých kolegů

Členka týmu ranní show Evropy 2 Lucie Šilhánová končí. Její dva kolegové Leoš Mareš a Patrik Hezucký tuto skutečnost ve vysílání okomentovali, jsou kritičtí vůči vedení. Oba naznačili, že by mohli také skončit.

Profil Lucie Šilhánové zatím na webu Evropy 2 zůstává, foto: Evropa 2

Profil Lucie Šilhánové zatím na webu Evropy 2 zůstává, foto: Evropa 2

Vedení hodlá show omladit, proto odchází nejmladší členka týmu

Lucie Šilhánová dle Leoše Mareše „byla vyhozena“ prý proto, že je „moc stará“. Vedení stanice chce prý show omladit, byť sama Šilhánová byla paradoxně nejmladší členkou týmu. K ukončení spolupráce mělo dle informací RadioTV.cz fakticky dojít už před dvěma týdny, ve vysílání se však objevovaly ještě některé předtočené příspěvky a tak byla Lucie Šilhánová formálně i nadále členkou týmu až do dnešního rána.

Interně jde o spor ranního týmu s ředitelkou Evropy 2 Jitkou Fürst. Nicméně výstup Leoše Mareše i Patrika Hezuckého v závěru dnešního ranního vysílání je víc než překvapivý. Je velmi nezvyklé řešit spory s vedením přímo ve vysílání a lze přepokládat, že méně významní moderátoři by si podobný výstup rozhodně nemohli dovolit. Další rozuzlení případu by však mohlo nastat v zítřejší show.

Předem připravená akce? Zřejmě ne

Na rozdíl od některých předchozích kontroverzí ve vysílání  Evropy 2 však tentokrát určitě nejde o předem domluvenou akci s cílem vyvolat zvýšený zájem posluchačů a novinářů. Vedení mediálního domu Lagardere avizuje vydání tiskového prohlášení k celé kauze. Vývoj situace budeme i nadále sledovat.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .