Začíná Premier league 2016/17. Letos na DIGI Sportech a pouze u DIGI TV

Nová sezona anglické fotbalové Premier league letos startuje ještě před koncem letních olympijských her. Diváci uvidí v akci nejdražšího fotbalistu historie, nejpřekvapivějšího mistra ligy a souboje největších trenérských osobností.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

První zápas v sobotu 13. srpna

Premiérový zápas nové sezony odehrají v sobotu od 13:30 fotbalisté nováčka Hull City a aktuálního mistra Leicester City. Právě Leicester City je nejpřekvapivějším šampionem v historii soutěže, kdy kurzy na jeho prvenství se před začátkem minulé sezony pohybovaly na úrovni 5000 ku jedné. Nyní je Leicester v pozici obhájce titulu. I tak je ale cílem tohoto týmu spíš dlouhodobé setrvání v soutěži než útok na další prvenství.

V sobotu uvidí diváci ještě dalších šest utkání včetně šlágru Arsenalu s Liverpoolem. Fotbalové přenosy budou samozřejmě k dispozici i v nedělí a v pondělí, a následně takřka každý víkend až po poslední 38. hrací den.

Televizní přenosy bude v letošní sezoně přenášet exkluzivně platforma DIGI TV. Ta si pro spolupráci zvolila společnost Slovak Telekom a může tak svým abonentům nabídnout až tři kanály pod značkou DIGI Sport. Právě na nich bude kombinovat jednotlivé zápasy každého kola Premier league.

Programy DIGI Sport od nové sezony pouze pro abonenty DIGI TV

Pokud jste abonentem konkurenční služby O2 TV, Premier league v této sezoně neuvidíte. Provozovatelé O2 TV a DIGI TV se nedomluvili na pokračování spolupráce s loňské sezony a O2 začátkem srpna vyřadila kanály DIGI Sport ze své nabídky.

DIGI TV se rozhodla ponechat si exkluzivní fotbalový obsah pouze pro sebe a vedle zápasů Premier league nabídne svým abonentům i španělskou La ligu. Tímto krokem chce získat nové diváky pro svou placenou televizi.

O2 TV se po ztrátě Premier league soustředí na českou ePojištění.cz ligu, kde má právo vysílat dva nejatraktivnější zápasy týdně. Jako jediná svým divákům nabídne většinu zápasů fotbalové Ligy mistrů. Pouze jeden zápas z každého kola zůstává na programu ČT sport.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .