Začíná MS v hokeji 2017. Kanál ČT sport slibuje 135 hodin premiérového vysílání

Česká televize nabídne z nadcházejícího šampionátu v hokeji na sto pětatřicet hodin premiérového vysílání. Diváci uvidí všech 64 utkání, pětapadesát z nich na programu ČT sport, kompletně pak na webových stránkách CTsport.cz.

Mistrovství světa v hokeji 2017. Kolín nad Rýnem (LANXESS Arena) a Paříž (Accorhotels arena)

Mistrovství světa v hokeji 2017. Kolín nad Rýnem (LANXESS Arena) a Paříž (Accorhotels arena)

ČT sport odvysílá 55 utkání, některé pouze ze záznamu

Diváci uvidí všech 64 utkání, pětapadesát z nich na programu ČT sport. „Letos nabídneme divákům již jedenapadesáté hokejové mistrovství. Naše vysílání zahrne kompletní program šampionátu se speciálním důrazem na český tým. Studio budeme mít opět v dějišti turnaje, nejprve v Paříži v hale Bercy a od play off pak v aréně v Kolíně nad Rýnem,“ říká výkonný ředitel ČT sport Jiří Ponikelský.

Poprvé v historii by měla být všechna utkání opatřena původním komentářem z obou dějišť turnaje. Šéf sportovního programu České televize slibuje i bohatý doprovodný program pro hokejové fanoušky.

MS v hokeji 2017 – vše, co potřebujete vědět

Přinášíme obsahovou přílohu k MS v hokeji 2017. Kompletní program celého šampionátu, rozpis zápasů českého týmu, podrobnosti ohledně televizních přenosů na ČT sport a možnosti sledování legálně dostupných přímých přenosů v rámci Evropy.

....

Majitelé moderních televizí mohou sledovat všechna utkání živě. Potřebují neomezený internet

Všechna utkání živě, a podle vlastního výběru, mohou sledovat majitelé televizí s podporou HbbTV. Podmínkou je mít moderní televizi připojenou k vysokorychlostnímu internetu. Pouze tak může fungovat aplikace HbbTV, kterou Česká televize připravila k MS v hokeji.

Předpokladem sledování přenosů v hybridní aplikaci je tedy dostatečně rychlý a hlavně neomezený internet. V místech pomalejšího připojení – zejména na chatách a chalupách – tedy hrozí, že se diváci k přenosům v rámci HbbTV nedostanou. Problémem může být i datový limit u mobilních operátorů, pokud by připojili televizi k internetu prostřednictvím mobilního internetu.

Expertní tým tvoří 12 osobností. Poslední šampionát pro Marka Sýkoru

Diváky provede studiovým programem Jiří Hölzel spolu s dlouholetým expertem Markem Sýkorou. Druhým průvodcem bude vedoucí redaktor a současně komentátor Robert Záruba, pro něhož bude letošní mistrovství šestadvacátým v řadě.

V rolích komentátorů se představí také Tomáš Jílek, Michal Dusík a Ondřej Zamazal, v rolích expertů je doplní Martin Hosták, Milan Antoš a David Pospíšil. Reportérské úlohy se chopí Darina Vymětalíková, Hana Ježková a Jana Niklová.

Náš ustálený vysílací tým se v této sestavě představí letos divákům naposledy. Marek Sýkora, jehož postřehy provázely českotelevizní program mistrovství v Minsku, v Praze i v Moskvě, ohlásil, že mistrovství světa v Paříži bude jeho posledním,“ vysvětluje Robert Záruba.

Česká televize tradičně přináší webový speciál

Všech čtyřiašedesát zápasů nabídne komentovaným přímým přenosem responzivní speciál webu CTsport.cz.

Kromě tradičně bohatého zpravodajského obsahu budeme letos také více aktivní na sociálních sítích. Díky přítomnosti našeho redaktora v dějišti mistrovství nabídneme pohledy do zákulisí šampionátu, Facebook live rozhovory se členy českého týmu i postřehy televizních komentátorů,“ doplňuje šéfeditor webu ctsport.cz Jiří Kalemba.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .