Poslouchám Hitrádio City: stanice motivuje posluchače květnovou soutěží

Pražské Hitrádio City 93,7 FM přináší v průběhu května novou soutěž pro své posluchače s cílem motivovat je k pozornému poslechu. Každý všední den moderátoři několikrát denně představí “hit dne”.

hitradio-city-main-651

Vyhrajte za 3 slova 3 tisíce. Poslouchám Hitrádio City – to je věta, která se vám vyplatí. Vyhrajete za ni 3.000 Kč, které vám ještě v den výhry náš nový Hitrádio Toyota team přiveze domů, do práce, kam budete chtít,“ píše Hitrádio City 93,7 FM na svém webu.

Každý všední den moderátoři několikrát denně představí “hit dne”. Jakmile uslyšíte hit dne ve vysílání Hitrádia City 93,7 FM, volejte 246 046 246. Pokud se dovoláte jako 3. v pořadí, jste blízko k výhře. Stačí už jen říct 3 slova – Poslouchám Hitrádio City – a 3 tisíce s dovozem až k vám jsou vaše. Poslouchám Hitrádio City hrajeme vždy ve všední dny a to hned několikrát denně,“ dodávají zástupci Hitrádia City 93,7 FM.

Nová mapa pokrytí rodiny Hitrádií od 1.5.2017

Nová mapa pokrytí rodiny Hitrádií od 1.5.2017

Podrobnosti o soutěži a pravidlá soutěže jsou ke stažení na webu Hitrádia City.

Pražská stanice představila 1. května svůj nový název Hitrádio City 93,7 FM spolu s novým logem a zvukovým obalem. Zvukovou a vizuální změnou se nemění programová filozofie rádia. Hitrádio City 93.7 FM bude i nadále metropolitním hudebním rádiem, které přináší více hudby a méně slov, nejnovější zprávy z Prahy a nejrychlejší dopravní informace z metropole.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .