MS v hokeji 2017 – vše, co potřebujete vědět

Přinášíme obsahovou přílohu k MS v hokeji 2017. Kompletní program celého šampionátu, rozpis zápasů českého týmu, podrobnosti ohledně televizních přenosů na ČT sport a možnosti sledování legálně dostupných přímých přenosů v rámci Evropy.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Server RadioTV.cz vám už tradičně přináší veškeré informace týkající se televizního vysílání ze světového šampionátu IIHF v ledním hokeji. V rámci tohoto rozcestníku se můžete dostat ke všem informacím, které vás mohou zajímat. Pokud vám něco v přehledu chybí, neváhejte nás kontaktovat přes redakční e-mail nebo na Facebooku.

TIP: Denně aktualizované informace k MS v hokeji 2017

Zajímáte se pouze o zápasy českého týmu? Následující přehled je určen právě vám.

Na území České republiky můžete sledovat všech 64 utkání Mistrovství světa v hokeji živě.

Nacházíte se mimo ČR a nemáte k dispozici legální vysílání ČT? V takovém případě vám doporučujeme sledovat volně dostupný německý kanál Sport1 DE. Je k dispozici na všech satelitních přijímačích, které přijímají signál z pozice 19,2 st. východně. Tento program vysílá volně do celé Evropy a lze jej sledovat ve většině hotelů a penzionů, kde je k dispozici satelitní příjem.

Podrobný rozpis všech zápasů v rámci Mistrovství světa v ledním hokeji 2017 můžete prolistovat v následujícím článku.

MS v hokeji 2017: program, výsledky a tabulka

Přinášíme podrobný přehled všech zápasů Mistrovství světa v ledním hokeji 2017 v Německu (Kolín nad Rýnem) a Francii (Paříž). Podívejte se na zápasy českého týmu a našich konkurentů na šampionátu.

....

Na závěr vám nabízíme odkaz na denně aktualizované informace k MS v hokeji.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Speciál k MS v hokeji 2017

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .