Vlajkový kanál O2 TV dostane nový název a vizuál, využije značku O2 TV Sport

Operátor placené televize O2 TV upraví název svého vlajkového sportovního programu z O2 Sport na O2 TV Sport. Připravuje se tak na spuštění tří doplňkových sportovních stanic pod jednotnou značkou.

Vizuál připravovaného fotbalového kanálu O2 TV Fotbal

Vizuál připravovaného fotbalového kanálu O2 TV Fotbal

Nabídka premiérových pořadů stoupne na 6000 hodin ročně

Kanál O2 Sport jsme spustili 8. srpna a věříme, že nastal správný čas jej posunout dál. O2TV Sport bude nosný kanál, kde budou nejlepší věci ze všech tří světů – půjde o mateřský kanál, na kterém je to nejlepší co máme, a ostatní kanály budou doplňkové pod společnou značkou,“ uvedl David Duroň, ředitel služby O2 TV.

Společně s úpravou názvu O2 TV Sport odstartuje v srpnu fotbalový kanál O2 TV Fotbal, v lednu 2017 tenisový O2 TV Tenis a v září příštího roku O2 TV Hokej. Nabídka premiérových pořadů stoupne na 6000 hodin ročně ve srovnání s necelými dvěma tisíci z prvního roku vysílání. Jednotlivé programy dostanou i novou vizuální podobu a každý program bude mít vlastní barvu vyjadřující vztah k danému sportu.

U fotbalu použijeme reflexní zelenou, tenisový kanál vyladíme do antukové barvy, hokej bude mít ledovou světle modrou,“ uvedl ředitel kanálu O2 TV Sport Marek Kindernay.

Rozšíření prostor v O2 Aréně

Se spuštěním nových kanálů souvisí i rozšíření vysílacích prostor. „Současné prostory v O2 Aréně nám přestávají stačit, proto připravujeme přestavbu. Začínáme zabírat další část obchodního prstence v O2 Aréně, nově budeme mít 100 metrů čtverečních. Společně s tím rozšiřujeme i celkový tým,“ dodal Marek Kindernay.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .