Sobotní finále Ligy mistrů odvysílal O2 Sport společně s ČT sport

Finále Ligy mistrů mezi Real Madrid a Atlético Madrid odvysílaly dvě televize souběžně. Předplatitelé O2 TV mohli sledovat přenos na O2 Sport. Zápas pro všechny diváky uvedla ČT sport a na satelitu zdarma odvysílala i německá veřejnoprávní televize ZDF.

champions-league-ilust-651

O2 Sport nabídne detailní rozbor i vzkazy od fanoušků

Exkluzivní vysílací práva pro většinu utkání uvedených na území ČR sice vlastní placená televize O2 Sport, nicméně finálový zápas bude dostupný i pro diváky ostatních platforem v rámci volného vysílání na ČT sport.

Placený kanál O2 Sport se u tohoto přenosu chce odlišit tak, že fanouškům v rámci multidimenze nabídne detailní rozbor zápasu od fotbalového odborníka Jaroslava Hřebíka. Na další programové pozici nabídne i textovou zónu pro fanoušky, kde se budou zobrazovat vzkazy a hodnocení ze sociálních sítí.

Podobný projekt provozuje například německá placená televize Sky v rámci projektu Sky HD Fanzone. V českých podmínkách se kombinace přímého přenosu a interaktivních komentářů od diváků objeví vůbec poprvé.

Volné vysílání na ČT sport, na satelitu můžete sledovat ZDF

Jedná se o další jedinečnou funkci multidimenze, ve které chceme fanoušky zapojit formou sociálních sítí do vysílání. Na výběr budou dvě volby, kdy na jednom kanálu poběží klasický živý přenos a na druhém zmíněné příspěvky a diskuse ve speciálním chat okně. Tato práce s diváky a způsob interakce je forma, kterou se chceme i do budoucna rozvíjet,“ říká Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 Sport.

Finále Ligy mistrů bude dostupné pro všechny diváky bez rozdílu, tedy nejen pro ty, kdo mají předplacený program O2 Sport. Sledovat jej můžete i na ČT sport v rámci večerního přenosu. K zápasu se tentokrát dostanou i satelitní diváci bez přístupové karty. Volně dostupný přenos napříč Evropou uvede německá veřejnoprávní televize ZDF, kterou můžete sledovat ve standardním i vysokém rozlišení na pozicích 19,2 st. a 13,0 st. východně.

Finálový přenos mezi španělskými městskými rivaly Real Madrid a Atlético Madrid startuje v sobotu na O2 Sport od 20:00, na ČT sport od 20:15 hod.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .