Sport1 a Sport2 získal práva na italskou Serii A a francouzskou Ligue 1

Provozovatel sportovních kanálů Sport1 a Sport2 nakoupil další práva k evropským fotbalovým soutěžím. V nejbližších třech sezonách bude vysílat italskou Serii A a francouzskou Ligue 1. Smlouva platí do roku 2018.

sport-tv-651

Všechny zápasy v nativním HD

Francouzská LIGUE 1 začíná již 7. srpna a italská SERIE A TIM následně pak od 22. srpna. Kromě odvysílaných utkání chystá SportTV také hodnocení a statistiky před každým zápasem a poté sestřih toho nejlepšího z celého kola.

U italské fotbalové ligy budou mít diváci možnost sledovat během 38 víkendových kol živě všechny zápasy, fotbalový fanoušek se tedy může těšit na souboje proslulých klubů, jako jsou AC Milán, Juventus Turin, Inter Milán. Francouzská liga nabídne skvělou podívanou, a to v podání Zlatana Ibrahimoviče z týmu Paris Saint-German a také českého hráče Jaroslava Plašila z týmu Girondins Bordeaux. Zápasy jak francouzské, tak i italské ligy mohou diváci sledovat v HD kvalitě.

V září pokračuje kvalifikace EURO 2016

Od 3. září až do konce letošního roku pokračuje také Evropská kvalifikace EURO 2016. Více jak 20 zápasů v jednom hracím bloku zaručuje kvalitní fotbalovou podívanou plnou hvězd evropského a světového formátu, rozkryje se tím otázka, které týmy se spolu utkají ve finálních zápasech. Chybět nebude ani český tým, který nastoupí hned první hrací den proti Kazachstánu.

Zápasy českého a slovenského národního týmu ale přinese Sport1 a Sport2 pouze ze záznamu, jelikož exkluzivitu v tomto případě vlastní Česká televize a slovenská RTVS. Zápasy ostatních evropských reprezentací odvysílá SportTV exkluzivně živě.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,