Skupina O2 oficiálně představí nový sportovní kanál 28. července

Zkušební vysílání s prvními přenosy fotbalové Synot ligy sice odstartuje na novém sportovním programu O2 Sport už v sobotu 25. července, oficiální představení však nastane až čtyři dny poté.

Kanál O2 Sport bude vysílat z prostor libeňské O2 arény. Ilustrační foto - O2arena.cz

Kanál O2 Sport bude vysílat z prostor libeňské O2 arény. Ilustrační foto – O2arena.cz

Dostupnost pro klienty O2 TV, ostatní mohou využít webové rozhraní i mobilní aplikace

Kanál O2 Sport bude dostupný exkluzivně v síti O2 TV. Dostanou se k němu klienti televizních služeb O2 se smlouvou nebo i bez smlouvy díky předplatnému přes internet. V takovém případě budou moci sledovat kompletní programovou nabídku i přes webové rozhraní nebo mobilní aplikace. HD verze jednotlivých programů však budou dostupné pouze přes standardní set top box O2 TV.

Největším programovým tahákem nového kanálu budou přenosy fotbalové Ligy mistrů. Díky funkci Mozaika si bude moci divák zvolit, jaký zápas hodlá sledovat. V nabídce budou úplně všechny zápasy jednotlivých kol. Jeden přenos z každého hracího dne bude přinášet i Česká televize na svém programu ČT sport.

První dvě kola soutěže ve zkušebním režimu

Podobný model bude k vidění u domácí fotbalové Synot ligy. Česká televize přinese z každého kola dva přenosy, nicméně kanál O2 Sport bude mít právo první volby a může tedy odvysílat ty nejatraktivnější zápasy. Většina zápasů Sparty a Plzně bude tedy přístupná pouze na placené televizi včetně úvodního utkání obou rivalů, které se hraje v sobotu 25. července.

O2 Sport plánuje v případě ligových zápasů odvysílat pouze jedno utkání v každém kole. I zde hodlá využít funkci Mozaika, kde si divák bude moct navolit sledování konkrétní kamery.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: