O2 TV Fotbal odstartuje v srpnu, nabídne dva přenosy české ligy a ligový magazín

Představitelé placené televizní služby O2 TV dnes potvrdili spuštění samostatného fotbalového kanálu O2 TV Fotbal. Nabídnou dva přenosy z nejvyšší české fotbalové soutěže týdně a záznamy TOP týmů z Premier league, La Ligy a Serie A.

Foto: UPM8.cz

Foto: UPM8.cz

Od nové sezony rozšiřuje stanice O2 Sport vysílání české nejvyšší fotbalové soutěže na dva přímé přenosy z každého ligového kola. Vedle toho se připravuje speciální šedesátiminutový pořad, který divákům nabídne ucelený přehled o všech odehraných zápasech.

Synot liga a Liga mistrů patří ve sledovanosti a popularitě k tomu nejžádanějšímu na trhu. I proto jsme se rozhodli zajistit exkluzivní práva na další volbu z české ligy. Zejména s ohledem na to, že nová samostatná liga přinese větší transparentnost a velký důraz na profesionalitu. Novinkou budou také videorozhodčí, k čemu chce O2 TV výrazně pomoci svojí technologií,“ říká ředitel platformy O2 TV David Duroň.

Od srpna pak poběží klubové televize nejlepších týmů z Premier League, Serie A nebo Primera División. Nejedná se tedy o přímé přenosy z těchto soutěží, nýbrž o záznamy a sestřihy ta, jak je nabízejí brandované televizní kanály fotbalových klubů v západní Evropě. Podobný obsah už nabízí nebo v minulosti nabízela Česká televize na ČT sport nebo Nova na svém sportovním programu.

David Duroň, ředitel služby O2 TV. Foto - archiv Davida Duroně

David Duroň, ředitel služby O2 TV. Foto – archiv Davida Duroně

Kromě ligových a pohárových duelů budou moci diváci nahlédnout do zákulisí klubů, pohledy na tréninky, rozhovory s hráči či preview k zápasům. Prostě vše co každého fanouška zajímá,“ dodal David Duroň z O2 TV.

V současné době jsou podepsány kontrakty na MANCHESTER UNITED TV, ARSENAL TV, BARCA TV a JUVENTUS TV. O2 TV Fotbal dále nabídne tříletý kontrakt na přímé přenosy nejlepších zápasů Španělského a Italského fotbalového poháru. Celý balíček doplní ještě Francouzský ligový pohár a mezistátní přípravná utkání na EURO 2016 – v tomto přehledu ale chybí utkání českého národního týmu.

Autor článku:

Komentáře (5)

  1. Harry

   Divite se? Vzdyt to jsou ty miliardove investice do obsahu :-D :-D :-D

  1. Harry

   Vam staci nekolik poharovych utkani jednou za mesic? :)

  2. Petr T

   Spanelsky, Francouzsky, Italsky pohar, neni to zbytecny? Chapu, ze ten fotbalovy kanal potrebuji necim zaplnit jen se mi nelibi, kdyz delaji z divaku pitomce. O2 koupi nekolik poharovych utkani za 5 Kc, k tomu zaznamy klubovych televizi a pak vsude prohlasuji jak jsou uzasni. Ja vim, ze se na to nemusim divat (taky se nedivam) jen mi vadi jejich pristup a to jak aktivne blokuji prenosy volnych televizi v UPC jen aby nahodou nekdo nebyl lepsi…

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .