Skylink spustil první program pod vlastní značkou Skylink 7

Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o spuštění nového programu Skylink 7 a představuje nový koncept volného vysílání. Ve čtvrtek 7. února přesne v 18 hodin zahájil vysílání prvního programu pod vlastní značkou.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Nová stanice Skylink 7 Je určena výhradně zákazníkům největší české a slovenské satelitní platformy Skylink. Jejím hlavním posláním je přiblížit divákům Skylinku pestrost a kvalitu pořadů, které lze jinak sledovat jen při zakoupení placených balíčků. Vedle toho má za cíl také informovat o všem, co by zákazníky mohlo zajímat – nabídky, akce, novinky, změny či související technické aspekty vysílání.

Skylink 7 je dostupný na pozici č. 7, kde nahrazuje předvolbu Skylink Ochutnávka. Koncept ochutnávky nekončí, ale bude nadále pokračovat volným vysíláním vybraných programů na jejich standardních pozicích.

V měsíci únoru bude takto zpřístupněn na pozici č. 125 dokumentární program National Geographic Wild HD, který je standardně součástí programových balíčků Multi, Kombi anebo Komplet. Hlavním lákadlem je dokumentární série s názvem Měsíc velkých koček, ve které se v několika dílech představí kočkovité šelmy tak, jak je ještě neznáte.

Technické parametry pro naladění předvolby Skylink 7:
Programová pozice: 7 (FastScan)
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 344 MHz
Polarizace: Horizontální
FEC: 2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/8PSK
Pilot: OFF

Technické parametry pro naladění předvolby National Geographic Wild HD:
Programová pozice: 125 (FastScan)
Kmitočet: 12 090 MHz
Polarizace: Vertikální
FEC: 2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/8PSK
Pilot: OFF

Další informace na TVKOMPAS.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .