Skylink přichází se zajímavým konceptem promokanálu

Nový program Skylink 7 bude k dispozici na původní pozici dnešního programu Skylink Ochutnávka. Vysílat začne ve čtvrtek 7. února. Koncept ochutnávky bude pokračovat vždy otevřením vybraného programu na jeho standardní pozici.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Tento program však kromě upoutávek bude rotovat obsah z placených stanic, a nebude tedy klasickým „infokanálem“. Navíc bude i nadále pokračovat koncept volného vysílání vybraných stanic, který Skylink doposud provozoval pod názvem Skylink Ochutnávka.

Program Skylink 7 může být poměrně zásadním obohacením programové nabídky zejména pro diváky, kteří využívají pouze základní nabídku DIGITAL. Díky tomu, že Skylink na této pozici zavede rotaci obsahu placených programů v šestihodinových intervalech, poskytne divákům dostatečný prostor pro to, aby se už v průběhu několika dní seznámili s placenou nabídkou – a případně si ji objednali.

V prvních dnech po spuštění diváci na Skylink 7 uvidí dokumentární filmy Záhady nacistických vražd, Brutální chemie nebo Letci na Aljašce, milovníkům jídla naservírujeme Recepty pro radost od našich babiček, na filmové nadšence čeká Legenda Bruce Lee, Větší než Ben či Téměř chlap. Pro děti zařadíme mimo jiné animované Staré pověsti české a seriál Bílý tesák,“ říká říká Jaromír Glisník ze společnosti M7 Group.

Potěšíme i milovníky hudby – v prvním týdnu třeba živým koncertem Ingrid Michaelson. A zkrátka nepřijdou ani sportovní fanoušci, kterým Skylink 7 přinese návod Jak zvládnout první drajv nebo golfové talk show Feherty,“ dodává záastupce značky Skylink.

Další informace na webu TVKOMPAS.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .