Skylink příští týden odhalí novinky ve své nabídce

Satelitní služba Skylink přichystala pro své diváky několik nových programových pozic. Příští týden hodlá představit nové programy novinářům. Očekává se například zařazení filmového kanálu Film+ HD nebo atraktivního sportovního Sport1 HD.

skylink-nikol-651

Skylink přiblíží své další směřování

Skylink v tomto týdnu vypnul původní programové pozice, na nichž vysílal programy České televize, Novy nebo Primy ve standardním rozlišení. Vysílání těchto kanálů v SD rozlišení skončilo už dřív. Diváci na původních pozicích pak několik dní mohli sledovat textovou informaci týkající se ukončení vysílání.

Společnost M7 Group na příští středu naplánovala tiskovou konferenci. Během ní představí trendy a informace ohledně směřování a strategie satelitní platformy Skylink. Konference se zúčastní šéf platformy Jaromír Glisník, zástupci partnerské společnosti Eviso a další hosté.

Web Parabola.cz uvedl, že v rámci programových novinek se očekává zařazení filmového kanálu Film+ HD nebo atraktivního sportovního kanálu Sport1 HD. Skylink si ale na pozici 23,5 st. východně vyhradil i další programové pozice, výčet novinek tedy bude bohatší.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .