Skylink připravil zajímavou porci ochutnávek v březnu

Satelitní služba Skylink v měsíci březnu umožní svým předplatitelům vyzkoušet až pět různých placených stanic včetně trojice Sport1, Sport2 a Arena sport 1 nebo atraktivního dramatického kanálu Epic Drama a lifestylového TLC.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Po celý březen, tedy od pátku 1. 3. do neděle 31. 3. je všem zákazníkům prostřednictvím volného vysílání zpřístupněno hned několik programů zároveň. Diváci se mohou těšit na sportovní programy Sport1 HD a Sport2 HD, kde se naplno rozjíždí nová sezóna Formule 1. Ochutnat mohou i jeden z novějších programů v nabídce Skylinku – Epic Drama HD, který se zaměřuje na dramatický žánr.

Tento program v březnu odvysílá nový seriál Komisař Maltese: Hon na mafii. Děj seriálu se odehrává v polovině 70. let minulého století na Sicílii, kde všemu vládne mocná italská mafie. Situaci musí uklidnit policejní komisař protidrogového oddělení Dario Maltese.

Dalším volně dostupným programem je dokumentární TLC, který tento měsíc mapuje život američanů trpících extrémní obezitou s příznačným názvem seriálu Má 1360kilová rodina.

Co se týče sportu, zajímavou nabídku přenosů ze zahraničí přináší slovenská Arena Sport 1. Na konci března odvysílá Čínskou ligu a utkání Dalian Yifang vs Guangzhou Evergrande, kde bude k vidění i dlouholetá ikona Neapole Marek Hamšík po nedávném přestupu do Číny.

Samozřejmě, vedle volného vysílání zmíněných programů nesmíme opomenout i výběrový kanál Skylink 7, který kombinuje pořady různých stanic a přibližuje uživateli nabídku placené televize.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .