Jarní program na Nově: nový seriál Kameňák, MasterChef a The Voice

TV Nova představila programové schéma na jaro 2019. Zajímavostí je uvedení další série někdejšího Česko Slovenského hlasu nyní pod názvem The Voice Česko Slovensko. Programovou prioritou je i nový původní seriál Kameňák.

Herci a štáb nového komediálního seriálu Kameňák. Foto: archiv TV Nova

Herci a štáb nového komediálního seriálu Kameňák. Foto: archiv TV Nova

Všední dny na Nově přinesou nové díly oblíbených seriálů, zpravodajských i nezpravodajských pořadů a reality show. Pro seriál Ulice (od 18.25) je letošní jaro klíčové – Ulice ožije novými příběhy a postavami. Pokračuje soutěžní show Co na to Češi vždy podvečer od 17.30.

Pondělní večery pokračuje kriminální seriál Specialisté od 20.20 hod. Vyšetřování se opět chopí David Prachař, Jakub Štáfek, Zuzana Kajnarová a Jan Zadražil. Úterky a čtvrtky zůstávají ve znamení Ordinace v růžové zahradě 2. Z publicistiky zůstává Víkend (úterý od 21.30) a Život ve hvězdách (čtvrtek od 21.30).

Středy budou opět ve znamení reality show Výměna manželek (od 20.20) a hned po nich na diváky čekají premiérové díly kuchařské reality show MasterChef Česko (od 21.30). Tentokrát o vítězi rozhoduje porota složená z michelinského kuchaře Radka Kašpárka, trojnásobného vítěze ankety Zlatý kuchař Jana Punčocháře a mladého kuchařského talentu Přemka Forejta.

KLIKNUTÍM ZVĚTŠÍTE - Jarní programové schéma TV Nova v access prime a prime time, jaro 2019

KLIKNUTÍM ZVĚTŠÍTE – Jarní programové schéma TV Nova v access prime a prime time, jaro 2019

Pátky přinesou nový seriál Kameňák (od 20.20), jehož děj vychází ze stejného základu jako předešlé filmy založené na anekdotách. Diváci se mohou těšit na Václava Vydru, Pavla Kikinčuka, Martina Dejdara, Veroniku Žilkovou, Alici Bendovou, Oldřicha Navrátila a další.

Sobotní večery přinesou například sérii filmů Piráti z Karibiku, Rychle a zběsile, v premiéře Fantastická zvířata a kde je najít, Legenda o Tarzanovi, Bitevní loď a další.

Nedělní prime time místo Tváře obsadí pokračování Česko Slovenského hlasu, který od této sezóny dostává i v ČR původní název The Voice Česko Slovensko. O osudu soutěžících tentokrát budou rozhodovat Vojtěch Dyk, Jana Kirschner, rapper Kali a rocker Pepa Vojtek. Novým ročníkem provede vůbec poprvé dámská moderátorská dvojice složená z úspěšných a oblíbených zpěvaček – českou stranu bude zastupovat Tereza Kerndlová a slovenskou Mária Čírová.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .