První letošní grand slam Australian Open odstartoval. Eurosport nabídne zápasy volně přes satelit

Eurosport vlastní exkluzivní panevropská práva na vysílání prvního grandslamu roku Australian Open. Nabídne více než 300 hodin vysílání na obou svých programech. Díky německé verzi bude k dispozici i bezplatný příjem přes satelit.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Více než 300 hodin živého vysílání na dvou programech a v aplikaci Eurosport Player

V rámci volného satelitního vysílání však budete moci sledovat jen vybrané zápasy s německým komentářem (volné vysílání je dostupné z pozice 19,2 st. východně). Pro plnohodnotné pokrytí celé akce s českými komentátory je pochopitelně nutné mít předplatné balíčku se stanicemi Eurosportu u svého kabelového nebo satelitního operátora.

Eurosport zároveň nabízí možnost sledovat přenosy i přes internet v rámci aplikace Eurosport Player. Tato aplikace bude jediným místem, kde bude možné sledovat všechny kurty a všechny zápasy Australian Open 2018 napříč evropským kontinentem.

První grandslam roku mohou diváci sledovat od 15. ledna na obou programech Eurosportu. Své analýzy představí tým složený z legend světového tenisu – John McEnroe, Boris Becker a Mats Wilander. Diváci se dozvědí nejen, co se děje před jejich očima, ale především, proč se to děje.

Eurosport tradičně nabízí bohatý výběr doplňkových magazínů

Z doplňkových magazínů můžeme představit vlajkovou loď tenisového vysílání Eurosportu – tradiční pořad Game, Schett and Mats, v němž se vedle Matse Wilandera opět objeví Barbara Schettová.

Když hovoří tenisový komisař – The Commissioner of Tennis – svět poslouchá. John McEnroe se znovu vrací. Přímočará americká legenda bude komentovat nejzajímavější vybrané novinky z tenisu a kurtů v Melbourne.

Krátký magazín The Coach dá prostor trenérovi fenomenální Sereny Williamsové. Její kouč Patrick Mouratoglou v něm za pomoci smíšené reality představí špičkové analýzy zápasů, rozbor hry jednotlivých tenistů i nejnovější tenisové technologie.

Série Sports Explainer prozkoumá vývoj hry Rogera Federera a jeho neuvěřitelný rok 2017, v němž vyhrál 18. a 19. grandslam své kariéry.

Loňské finále Federer-Nadal bylo druhou nejsledovanější událostí v historii Eurosportu

Finále mužské dvouhry loňského ročníku Australian Open – v němž se utkaly tenisové legendy Roger Federer a Rafael Nadal – překonalo rekordy a stalo se druhou nejsledovanější jednotlivou sportovní událostí v historii Eurosportu. Oba velcí rivalové se v grandslamovém finále střetli poprvé od roku 2011 a jejich pětisetovou bitvu sledovalo 20,7 milionů diváků napříč Evropou.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .