Provozovatel kanálu FilmBox zvyšuje dostupnost, hodlá oslovit nové diváky

Mezinárodní mediální společnost SPI International na českém i slovenském televizním trhu expanduje s filmovým kanálem FilmBox. Počet předplatitelů by měl koncem ledna dosáhnout 2 milionů. Přispěje k tomu i přítomnost v základní nabídce největšího satelitního operátora v ČR a SR, služby Skylink.

Zdroj: fotobanka Shutterstock.com

Zdroj: fotobanka Shutterstock.com

Od 20. ledna 2018 jej přesunul Skylink do svého nejnižšího digitálního balíčku. Díky tomu bude tento filmový kanál jen na platformě Skylinku dostupný přibližně 1 milionu předplatitelů v Česku a téměř 600 tisícům diváků na Slovensku. FilmBox také získal dalších skoro 200 tisíc nových předplatitelů na ostatních kabelových a IPTV televizních platformách.

Společnost SPI se rozhodla vstoupit do neplacené nabídky a značně tím rozšířit okruh diváků. S tím samozřejmě rádi pomůžeme. Bude se jednat o stejnou programovou verzi jako nyní,“ uvedl zástupce platformy Skylink Jaromír Glisník v rozhovoru pro web Parabola.cz.

Provozovatel programu plánuje v průběhu celého roku 2018 zatraktivnění nabídky vysílaných pořadů. Na FilmBoxu podle vyjádření operátora přibydou atraktivní filmové premiéry a oceňované televizní seriály.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .