Liga mistrů zůstává na O2 TV exkluzivně až do roku 2021

Skupina O2 potvrdila zisk exkluzivních vysílacích práv na prestižní Ligu mistrů UEFA i pro nejbližší tři sezony, tedy až do roku 2021. Tentokrát se O2 TV Sport nemusí dělit o práva s ČT sport a může všechny zápasy vysílat exkluzivně.

Ilustrační foto Shutterstock.com / photo_master2000

Ilustrační foto Shutterstock.com / photo_master2000

O2 TV momentálně vysílá 4 zápasy z každého hracího dne

Prestižní UEFA Champions League bude O2 TV exkluzivně nabízet v sezonách 2018/2019, 2019/2020 i 2020/2021. Výhradní práva na kompletní Ligu mistrů UEFA se vztahují na český i slovenský trh.

Anna Lenerová, šéfka obsahu O2 TV ve svém vyjádření naznačila, že by stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal mohly vysílat všechny zápasy Ligy mistrů z každého hracího dne. Taková byla praxe i v předchozích sezonách. V aktuální sezoně však O2 přinášela divákům ve skupinové fázi pouze 4 zápasy z každého hracího dne – nicméně všechny s českým komentářem.

UEFA Champions League nabízí nepochybně ten nejlepší a nejžádanější obsah, který lze na trhu získat. Jsme pyšní na to, že právě tuto cennou a významnou soutěž můžeme předplatitelům O2 TV poskytnout. Za velké vítězství rovněž považujeme, že se vůbec poprvé podařilo zajistit unikátní dohodu o exkluzivitě na všechny hrací dny. Kdo chce sledovat kompletní Ligu mistrů v nadcházejícím období, tak ji uvidí pouze v O2 TV,“ řekla Anna Lenerová.

O2 Czech Republic se stane výhradním distributorem obsahu Ligy mistrů pro český a slovenský trh

O2 TV byla pro UEFA Champions League klíčovým partnerem na českém trhu během posledních tří sezon. Proto nás velmi potěšilo, že jsme nyní naši spolupráci rozšířili nejen na všechna utkání, ale také i na slovenský trh, a to až do roku 2021. Fotbaloví fanoušci v Česku i na Slovensku se i v dalších ročnících dočkají řady zajímavých přenosů, jejichž kvalitu bude utvářet moderní zázemí O2 TV,“ řekl Guy-Laurent Epstein, marketingový ředitel UEFA.

Společnost O2 Czech Republic se stala zároveň držitelem kompletních práv na Ligu mistrů i pro slovenský trh, kde bude také zajišťovat výhradní distribuci obsahu. Skupina O2 zatím neuvedla zda bude i na Slovensku přenášet zápasy pouze ve vlastní televizní službě nebo zda vysílací práva sublicencuje i dalším subjektům. Bližší informace plánuje zveřejnit až před začátkem nového ročníku.

Liga mistrů na Slovensku byla v posledních několika sezonách doménou sportovních programů DIGI Sport. Tyto programy provozuje Slovak Telekom a nabízí je divákům ve svých platformách Magio, Magio SAT a DIGI Slovakia.

Videoupoutávka: Liga mistrů UEFA na O2 TV

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .