Posunutá verze JOJ Cinema +1 by se na Skylinku mohla objevit už dnes

JOJ Cinema +1 bude přinášet stejný program jako JOJ Cinema ale s hodinovým zpožděním. Půjde o stejný model, který Skylink už využívá u programů Prima +1 a JOJ +1.

Ilustrační foto - Shutterstock.com

Ilustrační foto – Shutterstock.com

Píše o tom web Parabola.cz. JOJ Cinema +1 by se však kromě satelitu mohla objevit u některých kabelových operátorů. Prozatím si v rámci licence zaregistrovala možnost šíření v kabelové síti společnosti Jiří Ouda. Obsah filmového kanálu je ale atraktivní i pro další operátory. Lze tedy předpokládat, že řada z nich by mohla mít zájem tento kanál nabídnout svým klientům coby přidanou službu.

Posunutá verze JOJ Cinema má však smysl pouze u těch operátorů, kteří neprovozují zpětné shlédnutí nebo timeshift. Pokud má divák kabelové televize tyto funkce k dispozici, ztrácí samostatná posunutá verze svůj smysl.

V případě satelitních služeb ale +1 verze může fungovat. Divák dostane k dispozici komfort určitého časového posunu aniž by musel mít připojen svůj přijímač k internetu. To se může hodit zejména na odlehlých místech, na chatách nebo chalupách.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .