O2 TV potvrdila, že bude vysílat úplně všechny zápasy Ligy mistů s českým komentářem

Fotbalová Liga mistrů může být v dalších třech letech na placené televizi O2 TV ve zlepšené podobě. Skupina totiž potvrdila záměř odvysílat všechna utkání Ligy mistrů, navíc s českým komentářem. V probíhající sezoně přitom O2 vysílala pouze čtyři zápasy z každého dne.

Screenshot z videoupoutávky O2 TV Sport

Screenshot z videoupoutávky O2 TV Sport

V příštích třech sezonách až do roku 2021 bude mít O2 TV na českém trhu úplnou exkluzivitu a nebude se muset dělit o vysílací práva s Českou televizí. I to je důvod k výraznějšímu pokrytí zápasů.

Nová smlouva na vysílací práva na Ligu mistrů nám umožní nejen nabídnout zcela všechny zápasy, ale také budeme všechna utkání doprovázet českým komentářem. Věříme, že to bude pro diváky velmi vítaná výhoda. Roli zde hraje i nový herní formát, který je pro fanoušky určitě příjemnější,“ potvrdil serveru RadioTV.cz David Solnař, PR specialista programu O2 TV Sport.

Od příští sezony přechází Liga mistrů na nový hrací model, jehož součástí bude i atraktivnější časové rozložení jednotlivých utkání. Až doposud měla všechna utkání výkop ve 20:45. Nově se budou první dva zápasy každého dne hrát již od 19:00 hodin, dalších šest od 21:00 hodin.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .