Nova sport 2 zveřejnila program pro první den, nabídne dva přenosy rugby

Nový sportovní kanál Nova sport 2 zahájí vysílání už za měsíc, konkrétně 5. září 2015. Programové oddělení přináší přehled pořadů pro první den. Nabídne dva přímé přenosy rugby a záznam přátelského fotbalového utkání Brazílie.

rugby-england-651

Rugby v podání Anglie, Irska, Walesu a Itálie

Programové zaměření Novy sport 2 je patrné i z vysílacího plánu. Druhý kanál hodlá přinášet přenosy z okrajových disciplin, především z rugby, šipek nebo amerického basketbalu. Mainstreamové přenosy budou i nadále na programu Nova sport 1.

V důsledku této strategie otevře Nova sport 2 první den svého vysílání v 15:25 přímým přenosem zápasu rugby Anglie-Irsko. Následovat bude další rugby přenos z utkání Wales-Itálie. Hlavní vysílací čas od osmé večer patří Chevrolet Brasil Global Tour 2015, mělo by jít o záznam přátelského utkání brazilského fotbalového národního týmu. Vysílání uzavře repríza jednoho ze dvou zápasů rugby. O půlnoci se objeví tradiční videotext.

Program od prvního dne u kabelovek UPC a O2

Stanici Nova Sport 2 najdou ve své programové nabídce abonenti kabelové televize UPC Česká republika a také televize O2TV. Zatím není jasné, zda bude vysílat i na satelitu. Platforma freeSAT od UPC nedávno ohlásila zařazení sportovního kanálu Sport 1 v HD verzi, o Nově sport 2 se nezmiňuje. Zařazení prozatím nepotvrdila ani platforma Skylink.

Nova nicméně zvolala na úterý 18. září tiskovou konferenci k uvedení kanálu Nova sport 2 a tam se očekává i zveřejnění dalších informací ohledně zařazení tohoto programu do nabídek kabelových a satelitních společností.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: