Hudební kanál Barrandov MUZIKA zahájil vysílání, dostupný je i přes satelit

TV Barrandov spustila v sobotu 5. září kanál Barrandov MUZIKA zaměřený na hudbu pro starší generaci. Je k dispozici volně na běžnou anténu, dostupný je i v nabídce největších kabelových a satelitních operátorů.

barrandov-muzika-651

Zařazení nové stanice potvrdil v pátek odpoledne i satelitní operátor Skylink, jenž publikoval i technické detaily. Program je k dispozici všem zákazníkům s přístupovou kartou Skylink/CS Link a uhrazeným servisním poplatkem. Naladit jej můžete na kmitočtu 12,168 GHz, polarizace vertikální.

Nový kanál se objevil v nabídce i všem klientům největších kabelových společností UPC Česká republika a O2TV. Program je však dostupný i zcela zdarma v síti Českých Radiokomunikací – tato síť se označuje názvem Regionální síť 8 a vysílají zde i stanice Sport5, TV Noe, Slovak Sport 2, Óčko Expres nebo Mňam TV.

Novou stanici provozuje nově založená firma Barrandov MUZIKA, s.r.o., kterou vlastní provozovatel TV Barrandov společně se slovenským producentem a režisérem Peterem Núňezem. Ten se proslavil díky vizuálnímu studiu OREO a realizací přenosů slovenské i česko-slovenské SuperStar.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .