Televize Barrandov spouští novou podobu zpráv, zavádí pořad Exploziv

Zpravodajství skupiny Barrandov prochází změnami. Diváci se s novou vizáží hlavní zpravodajské relace Naše zprávy seznámí již tuto sobotu 22. srpna v 18:30. Od pondělí odstartuje zcela nový zpravodajský pořad Exploziv.

tv-barrandov-651

Představitelka soudkyně Barbary přechází do zpravodajství

Televize Barrandov si na podzim pro své diváky připravila dvě novinky ve zpravodajství, a to v podobě nového vzhledu Našich zpráv a rovněž nového pořadu, který poběží ihned po zprávách. Novou „tvář“ Našich zpráv již tuto sobotu představí nevšední, ale velice výjimečná moderátorská dvojice Aleš Cibulka a Pavlína Kafková alias Soudkyně Barbara.

Zpravodajství se rovněž více zaměří na velmi silná témata. Jedním z nich je i unikátní série dvanácti reportáží přímo z útrob Černobylské jaderné elektrárny, do kterých se vydal reportér Martin Hlaváček. Tyto reportáže se stanou předlohou pro dokument, který na podzim odvysílá televizní stanice Barrandov PLUS.

Barrandovské „Krimi zprávy“ dostanou název Exploziv

Samotná sekce zpravodajství se navíc rozšiřuje o nový pořad Exploziv, ve kterém se bude snoubit krimi s událostmi a zábavou. Zpravodajskou relací, které bude každý všední den patřit čas 18:55, budou provázet dvě nové moderátorské dvojice – Bára Hlaváčková s Karlem Dlabačem a Anna Hájková s Žanetou Muchovou.

Barrandov v novém pořadu slibuje zajímavé reportáže, ze kterých „bude běhat mráz po zádech, i videa plná radosti a smíchu“. Nebude zavírat oči před dramatickými momenty života, ale přinese i okamžiky dojetí a štěstí.

Vysoká čísla sledovanosti Našich zpráv nám v posledních týdnech potvrdila, že zpravodajství televizní Skupiny Barrandov se těší velké divácké oblibě. Proto jsme se rozhodli naši zpravodajskou sekci rozšířit o nový, divácky atraktivní formát,“ řekla generální ředitelka Skupiny Barrandov, Ing. Marcela Hrdá.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: