Jiří Babica se vrací na obrazovky, angažovala jej televize Barrandov

Televize Barrandov se v nadcházející sezoně pochlubila několika novými tvářemi. Mimo jiné angažovala známého televizního kuchaře a baviče Jiřího Babicu, který bude mít nový kulinářský pořad společně s Jaroslavem Sapíkem.

jiri-babica-651

Souboj dvou různých přístupů k vaření

Nově půjde o víkendový formát „Babica vs. Sapík: Souboj dvou těžkých vah“. Dramaturgicky bude pořad postaven na souboji dvou přístupů a postupů při vaření. I zde je patrná snaha televize Barrandov přitáhnout ke svým obrazovkám dlouholeté věrné diváky televize Nova. A právě populární osobnost kuchaře „z Novy“ může tomuto cíli pomoci.

Letošní podzim televize Barrandov zahrnuje i dvě nové reality show a dva původní seriály. Další původní formáty pokračují včetně seriálu Stopy života a docu-soap seriálu Soudkyně Barbara.

Na scénu se vrací i Láďa Hruška, ten zamířil na Primu

Mimochodem, na obrazovky se vrací i někdejší novácký „šmakulátor“ Láďa Hruška, ten ale bude působit na Primě. Ten už na Primě působil v roli reportéra, aby posléze přešel na Novu. Ta z nej postupně učinila „inspektora potravin“ a následně mu vyčlenila i pravidelnou rubriku v rámci nedělních Televizních novin, kde zkoušel různé recepty od diváků. Následoval pravidelný pořad a knižní kuchařka, která z Hrušky učinila milionáře. Po nečekaném odchodu z Novy působil Láďa Hruška krátce na webu eXtra.cz, nyní se vrací do televize.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .