Česko bude mít další „šlágrovou televizi“. Kde naladíte nový kanál Barrandov MUZIKA?

Televizní skupina Barrandov spustí dne 5. září svůj čtvrtý kanál zaměřený na hudbu pro starší generaci. Chce tak využít úspěchu televizní skupiny Šlágr, která s podobným formátem ispirovala konkurenci v ČR i na Slovensku.

barrandov-muzika-651

Novou televizi vlastní Barrandov jen z poloviny

Novou stanici nebude přímo provozovat hlavní licenční společnost televizního holdingu Barrandova, nýbrž nově založená firma Barrandov MUZIKA, s.r.o., o kterou se bude dělit provozovatel TV Barrandov se slovenským producentem a režisérem Peterem Núňezem. Ten se proslavil díky vizuálnímu studiu OREO a realizací přenosů slovenské i česko-slovenské SuperStar.

Společnost Barrandov MUZIKA začne vysílat v sobotu 5. září přesně v 10:00. Nová televizní stanice bude zaměřena na rozmanité hudební žánry včetně lidové hudby. Šíření TV signálu je zajištěno prostřednictvím Českých Radiokomunikací regionální síť 8, Barrandov MUZIKA je zároveň součástí nabídky kabelové televize UPC, digitálního a satelitního vysílání Skylink a O2.

Jak naladit kanál Barrandov MUZIKA

Barrandov MUZIKA Na běžnou anténu – DVB-T / Regionální síť 8: Pokud na svém set-top-boxu přijímate stanice Sport5, TV Noe, Slovak Sport 2, Óčko Expres nebo Mňam TV, budete moci sledovat i kanál Barrandov MUZIKA. Jedinou podmínkou je opětovné přeladění přijímače, pokud se vám nový program neobjeví automaticky. Příjem je vždy individuální v daném místě s ohledem na kvalitu a dostupnost signálu DVB-T.

Přes satelit – Skylink: Technické detaily příjmu zatím nebyly zveřejněny. Platí však stejné doporučení jako v předchozím případě. Pokud jste vlastníkem přístupové karty Skylink a máte zaplacený servisní poplatek, nový kanál budete mít od soboty k dispozici. Přeladění přijímače doporučujeme provést v průběhu víkendu.

Kabelová televize – UPC a O2TV: Nový kanál se na dodávaných set-top-boxech od UPC nebo O2 objeví automaticky.

Televizní kanál Barrandov MUZIKA je čtvrtou stanicí v portfoliu skupiny Barrandov ve vlastnictví mediálního podnikatele Jaromíra Soukupa. Barrandov spustil všechny své tematické stanice v letošním roce. V průběhu jara odstartoval filmový kanál KINO Barrandov, následoval dětský a dokumentární program Barrandov PLUS.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .