Hokejové čtvrtfinále ČR-Rusko v odpoledních hodinách

Mezinárodní hokejová federace IIHF potvrdila program hokejového čtvrtfinále, které se hraje v jeden den, tedy pouze dnes, ve čtvrtek 18. května. Místo původně uvažovaného večerního času se čeští hokejisté utkají s Ruskem již od 16:15 hod.

Mistrovství světa v hokeji 2017. Kolín nad Rýnem (LANXESS Arena) a Paříž (Accorhotels arena)

Mistrovství světa v hokeji 2017. Kolín nad Rýnem (LANXESS Arena) a Paříž (Accorhotels arena)

Český tým dostal jednoho z nejnáročnějších soupeřů

Největší divácký a marketingový potenciál mají souboje Kanady s Německem a Švýcarska se Švédskem. Z tohoto důvodu se obě nejatraktivnější utkání odehrají ve večerním čase od 20:15 hod.

Souboj ČR-Rusko se hraje od 16:15. Program ČT sport by měl začít své předzápasové vysílání o několik desítek minut dřív. Český tým je před tímto zápasem v pozici outsidera, jelikož hráči Ruska předváději na letošním šampionátu famózní výkony.

Suverénní ruský tým je ale přece jen zdolatelný, což se ukázalo zejména v posledním zápase A-skupiny mezi Ruskem a USA. Mladí Američané uštědřili Rusům lekci a senzačně vyhráli svou skupinu. I tak je ale tým Ruska společně s Kanadou považován za nejvážnějšího adepta na zisk zlaté medaile.

Čeští hráči bohužel zaváhali v posledním zápase v rámci skupiny, kdy nečekaně prohráli se Švýcarskem. I proto hrají čtvrtfinále s Ruskem místo přijatelnějšího Švédska.

Čtvrtfinále MS v hokeji 2017 na ČT sport – 18.5.2017
15:45 ČR – Rusko (živě)
18:30 USA – Finsko (záznam)
20:00 Kanada – Německo (živě)
22:30 Švýcarsko – Švédsko (záznam)

Utkání USA – Finsko a Švýcarsko – Švédsko lze sledovat živě na webu MShokej.cz a v rámci HbbTV aplikace České televize.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .