Tvoje tvář má známý hlas uzavřela další kapitolu

Včerejší finálový díl show Tvoje tvář má známý hlas zaujal 42% diváků ve věkové kategorii 15-54 let. V nejširší cílové skupině diváků starších 4 let sledovalo včerejší vydání 1,4 milionu lidí.

Poznámka: Zdrojek dat je elektronické měření sledovanosti ATO – Nielsen Admosphere, data poskytlo tiskové oddělení skupiny Nova.

Porota v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Jakub Kohák, Iva Pazderková a Janek Ledecký. Foto: archiv TV Nova

Porota v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Jakub Kohák, Iva Pazderková a Janek Ledecký. Foto: archiv TV Nova

Závěrečný dvanáctý díl třetí řady nejvíce zaujal ženy ve věku od 35 do 44 let. Nejvyšší sledovanost měla včerejší část v čase 22:01 při úvodním rozhovoru Milana Peroutky (Michael Jackson) s Ondřejem Sokolem.

Celkově v neděli 14. května 2017 dosáhla skupina Nova na podíl 49% v hlavním vysílacím čase v rámci cílové skupiny diváků 15-54 let.

V minulém týdnu ve středu odstartovala dokumentární série Holky pod zámkem II., na kterou se v průměru dívalo 25,05 % diváků u TV. Ze všech filmů diváky na TV Nova nejvíce zaujal dobrodružný film Piráti z Karibiku: Na konci světa.

Animovaná pohádka Na vlásku bodovala u diváků v pondělí od 18:10 na stanici Nova Cinema. Na Nova 2 se nejlépe dařilo sitkomu Dva a půl chlapa a na Nova Gold zaujala diváky reality show Výměna manželek.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .