HBO 3 v pondělí uvede premiéru druhé řady Westworld. Díky volnému vysílání ji můžete vidět zdarma

Prémiová filmová a seriálová televize HBO3 chystá na víkend premiéru druhé řady úspěšného sci-fi seriálu Westworld. Diváci mohou od soboty až do úterního rána sledovat volné vysílání HBO 3 u vybraných operátorů.

Dramatický sci-fi seriál Westworld z produkce HBO. Foto: HBO.com

Dramatický sci-fi seriál Westworld z produkce HBO. Foto: HBO.com

Kromě Westworldu diváci o víkendu uvidí thriller The Circle nebo snímek Zlato

Prvním, kdo potvrdil volné vysílání třetího kanálu HBO, je satelitní operátor Skylink. Ten ve svých tiskových materiálech poutá nejen na první díl nové řady Westworldu, ale i na další díla ze současné seriálové a filmové tvorby, které se pravidelně objevují v programu HBO3.

Díky volnému vysílání si diváci budou moci vychutnat exkluzivní obsah programu HBO3. Z filmové tvorby zmíníme thriller The Circle s Emmou Watson a Tomem Hanksem nebo snímek Zlato, kde exceluje Matthew McConaughey,“ píše Skylink v tiskové zprávě.

Největším tahákem a patrně i hlavním důvodem několikadenního volného vysílání programu HBO 3 je uvedení nové série Westworld.

Ambiciózní a velmi nápaditý dramatický seriál Westworld povyšuje představu o dobrodružství a hledání vzrušujících zážitků na zcela novou, nebezpečnou úroveň. Ve futuristickém zábavním parku známém jako Westworld se skupina robotických „hostitelů“ odchýlí od pečlivě naplánovaných scénářů vypracovaných jejich programátory a začne vykazovat znepokojivé vzorce abnormálního chování,“ zní textový „trailer“ k novému seriálu.

Video trailer vám nabízíme na konci článku. Pokud ale máte zájem vidět skutečný děj, sledujte první díl nové série Westworld v exkluzivní premiéře v pondělí 23. dubna od 21:00 ve volném vysílání na HBO 3.

Westworld – 2. sezona – trailer

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .