FilmBox Premium v průběhu dubna bezplatně pro velkou část diváků

Čeští diváci vybraných satelitních a kabelových operátorů mohou v období od 13. do 29. dubna letošního roku bezplatně sledovat filmy a seriály, které běží na programu FilmBox Premium HD.

filmbox-premium-hd-logo

Promo akce programu bude v daném období na vybraných televizních platformách probíhat nejenom na českém trhu, ale i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku.

Tato promo akce dává divákům ochutnat některé z nejzajímavějších titulů, které obsahují naše programové balíčky. Od televizních seriálů jako je Mladý Papež, po hollywoodské hity. Programová nabídka kanálu FilmBox Premium HD nabízí tituly od oceněných filmařů a nejznámějších producentů,“ říká Adrian Gumulák, obchodní zástupce FilmBox pro českou a slovenskou republiku.

Mezi vybrané mezinárodně oceněné filmy, které během tohoto období budou moci diváci sledovat patří například drama Wrestler s Mickey Rourkem v hlavní roli, které bylo oceněno Zlatým Glóbem a nominováno na Oscara, dále stylový thriller Smrtelné lži (Arbitráž) s Richardem Gerem v hlavní roli, Královna ověnčená Oscarem za nejlépe ztvárněnou ženskou hlavní roli pro Helen Mirren, a další tituly včetně Zabij mě třikrát, Colombiana, Mimozemská invaze a další.

Ke konci této dvoutýdenní promo akce se na FilmBox Premium HD objeví první dva díly seriálu Mladý Papež, jednoho z nejprovokativnějších televizních projektů poslední doby. V hlavních rolích excelují Jude Law a Diane Keaton.

Značka FilmBox se tímto krokem snaží přilákat diváky na svůj placený program. Nedávno rozhodla o větším zpřístupnění programu FilmBox, který se zařadil do nejnižších nabídek většiny operátorů a rovněž odvysílá některé ze zmíněných titulů včetně prvního dílu seriálu Mladý Papež. Sesterský kanál FilmBox Premium zůstává i nadále placený. Dvoutýdenní promo vysílání ale umožňuje divákům shlédnout výraznou porci vysílání a případně je nasměřovat k některé z placených nabídek kabelových a satelitních operátorů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .