O2 TV Sport lze nově sledovat i na satelitních přijímačích s podporou HbbTV

Placená televize O2 TV zpřístupnila své sportovní programy další skupině diváků. Dostanou se k nim majitelé satelitních přijímačů s podporou hybridní televize HbbTV. Aplikace od O2 je nově dostupná v hybridním vysílání TV Prima.

Screenshot z videoupoutávky O2 TV Sport

Screenshot z videoupoutávky O2 TV Sport

Do 31. března zpřístupňovala O2 obsah svých sportovních programů v hybridní aplikaci kanálu O2 TV Free. Ten byl široce dostupný na běžnou anténu, ale po roce skončil a obsah aplikace se přesunul na Primu. Nově je tedy placené vysílání programů O2 TV Sport, O2 TV Tenis a O2 TV Hokej ještě dostupnější, jelikož jej lze sledovat prostřednictvím hybridní aplikace TV Prima v zemském vysílání i přes satelit.

To je vítaná změna pro mnoho diváků. Program O2 TV Free byl sice zajímavým počinem, ale jeho dosah byl omezený a například satelitní diváci se k tomuto obsahu nedostali. Nově ale stačí navolit na svém satelitním přijímači program Prima HD (například na pozici 23,5 st. východně) a můžete se dostat do hybridní aplikace, kde je k dispozici i vysílání O2 TV Sport a dalších dvou sportovních stanic od O2.

Přesunem O2TV Sport na Primu chceme odstranit bariéry v přístupu k placenému a exkluzivnímu sportovnímu obsahu, který je doménou světa placené televize,“ uvedl Branislav Valo z O2 TV.

Skupina v hybridní aplikaci nadále poskytuje pouze možnost předplatného sportovních programů na jeden den.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .