Filmový kanál JOJ Cinema bude mít posunutou verzi +1

Atraktivní filmový kanál slovenské televizní skupiny JOJ Cinema dostane časově posunutou verzi +1. Provozní společnost Magical roof získala licenci pro vysílání prostřednictvím kabelových systémů a družice.

film-klapka-651

Jde o třetí stanici na trhu, která nabídne divákům dvě verze. Licence je prozatím platná pouze pro Českou republiku a samotná registrace se vztahuje pouze na jednu kabelovou síť. Oprávnění pro satelitní vysílání ale dává tušit, že program by se mohl objevit i v nabídce platformy Skylink.

Nabídka posunutých verzí na českém a slovenském trhu se tak rozšíří na tři programy – Prima +1, JOJ +1 a JOJ Cinema +1. Na českém trhu budou diváci mít možnost sledovat pouze Primu +1 a JOJ Cinema +1, na Slovensku by měla zatím působit pouze JOJ +1.

Zařazení posunuté verze na filmový kanál může mít pro diváka daleko větší přínos než v případě plnoformátového programu. Dvě časově různé verze totožného filmového kanálu mohou prakticky rozšířit programovou nabídku. Pokud vám nevyhovuje aktuální film nebo žánr na JOJ Cinema, můžete shlédnout jiný film, který běžel před hodinou. Nepotřebujete k tomu ani přístup k online videotéce, ani nemusíte mít set top box s nahráváním.

V případě filmového kanálu by ale mohl být užitečnější delší časový posun. Mnohdy totiž dochází k situaci, že v rámci obou verzí je k vidění stejný film jen v různých fázích děje.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .