DIGI TV zpřístupní českým divákům čtvrtý kanál DIGI Sport

Exkluzivní sportovní programy provozuje Slovak Telekom ve spolupráci se službou DIGI CZ. Po zisku vysílacích práv na italskou Sérii A a anglický FA Cup se otevřela možnost pro čtvrtý kanál DIGI Sport na českém trhu.

digisport-651

Satelitní a internetová televize DIGI CZ doposud nabízela svým abonentům obsah na třech sportovních programech. Poté, co se podařilo získat italskou Sérii A i anglický FA Cup, nebyla by kapacita tří sportovních kanálů pro odvysílání kompletního sportovního obsahu dostačující.

Od nové sezony tedy českým sportovním fanouškům na DIGI TV přibyde čtvrtý sportovní kanál s označením DIGI Sport 4 HD. Operátor tak může efektivněji umístit atraktivní obsah, který má k dispozici exkluzivně na českém trhu.

Z novinek to ještě není všechno. Ani čtvrtý sportovní kanál není tou poslední skvělou zprávou pro naše fotbalové diváky před nadcházející sezonou. Sledujte nás, protože brzy zveřejníme další programovou novinku,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ.

Přestože je DIGI TV zákazníky vnímána jako fotbalová, v jejím vysílání najdete i další sporty. Především tenisoví fanoušci oceňují vysílání série ATP World Tour, série prestižních turnajů Masters včetně závěrečného Turnaje mistrů a řadu dalších podniků.

Milovníci bojových sportů mohou na DIGI TV sledovat kickboxový seriál Enfusion Live, pro fanoušky motorsportu nabízí DIGI TV například atraktivní seriál mistrovství světa Speedway Grand Prix, závody speciálů na ploché dráze, nebo automobilové seriály série Euroformula Open a International GT Open.

Nabídka DIGI TV je nyní k dispozici na zkoušku pro všechny ve formě internetové televize. Každý divák si ji může aktivovat na 14 dní zdarma a následně se rozhodnout, zda si službu ponechá i po skončení zkušebního období.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .