DIGI TV znovu využívá Pátek třináctého k marketingové akci

V tomto týdnu se v kalendáři objevuje pátek jako 13. den v měsíci. Satelitní a internetová televize DIGI TV jej už tradičně využívá k marketingové akci. V červenci je pátek 13. letos naposledy, příště se v kalendáři objeví až v září 2019.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

K týdnu, v němž se objevuje „Pátek třináctého“ se váže akce operátora DIGI TV s názvem Černý MAXI pátek. Operátor tuto akci letos vyhlašuje již podruhé. Noví zákazníci mohou získat nejvyšší programový balíček s úsporou 250 korun měsíčně. V případě objednání internetových služeb od operátora dostanou další slevu na celkový balík služeb.

V rámci Černého MAXI pátku nabízíme všem novým zákazníkům, a také stávajícím zákazníkům, kteří jej ještě nemají, MAXI balíček za stejnou cenu. Nezáleží na tom, jestli sledují DIGI TV prostřednictvím satelitu či přes internet, pro všechny platí zvýhodněná cena 599 korun měsíčně po celou dobu dvouletého úvazku. Celková úspora vychází až na 250 korun měsíčně pro ty zákazníky, kteří si vyberou MAXI balíček plnohodnotné televize přes internet,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ.

Další úspory ve výši 149 Kč měsíčně získají ti zákazníci, kteří si zároveň pořídí vysokorychlostní DIGI internet. V tom případě mohou mít kompletní nabídku DIGI TV za 450 Kč měsíčně. MAXI balíček obsahuje 104 kanálů, z toho 45 v HD rozlišení.

Součástí nabídky jsou i prémiové filmové a seriálové kanály HBO 1-3 v HD rozlišení a programy Cinemax 1 a Cinemax 2 rovněž ve vyšším rozlišení. Operátor pochopitelně nabízí i svůj exkluzivní obsah, tedy sportovní kanály pod značkou DIGI Sport, které tato platforma nabízí jako jediná na českém trhu díky spolupráci se Slovak Telekomem.

DIGI momentálně drží vysílací práva na anglickou fotbalovou Premier League, německou Bundesligu, nově italskou Sérii A a tenisové turnaje série ATP World Tour.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .