DIGI TV zařazuje Sport2 do základní nabídky, nabídne i dětský Nickelodeon

Sport2 bude dnes zařazen do základní nabídky přímo na vyžádání zákazníků DIGI TV. Známý program Nickelodeon přinese zábavu dětem, mezi jinými i kultovní seriál Spongebob. V nejbližších dnech chystá DIGI TV další kanály.

Ilustrační foto: CS DX Satellite club

Ilustrační foto: CS DX Satellite club

Konsolidace a rozšíření programové nabídky

Od května 2015, kdy se novým majitelem satelitní televize DIGI TV stal holding LAMA ENERGY GROUP, přichází DIGI TV s řadou novinek a změn. Programová nabídka byla již nedávno rozšířená o základní české programy TELKA, SMÍCHOV, Prima ZOOM, Prima LOVE a ČT:D/Art. Nyní se rozšiřuje o další dva programy, Sport 2 a Nickelodeon.

V nejbližších dnech chystá DIGI TV pro své zákazníky další kanály. Populární filmová stanice AMC, zaměřená na celosvětovou filmovou a seriálovou produkci, přinese například očekávaný seriál Fear the walking dead s dnes tolik populární zombie tématikou, nebo Breaking bad, u nás více známý jako krimiseriál Perníkový táta. Diváci se mohou také těšit na přísun nových seriálů do konce roku.

Nová DIGI TV v České republice odstartuje 1. října

Pro příznivce erotiky se připravuje spuštění kanálu Dorcel TV z produkce Marc Dorcel, distribuovaný v České republice a na Slovensku společností IFC Media. Změna veškeré programové nabídky se na set-top boxech projeví automaticky. Uživatelé CI+ modulů pak musí provést ruční naladění stanice podle parametrů, které naleznou na webových stránkách www.cz.digi.tv. Nabídka základního balíčku programů se tak v nejbližší době zvýší z původních 64 na 68 kanálů, cena k 1. Říjnu vzroste z původních 260,- Kč na 299,- Kč.

Od 1. 10. 2015 bude spuštěna Nová DIGI TV na nové technologické platformě. Část programů přejde na datově úspornější režim, čimž se zvýší kapacita platformy. Přidány budou nové programy, z nichž bude možno řadu sledovat v HD, mezi jinými populární filmový kanál HBO.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: