DIGI TV na českém trhu výrazně rozšíří nabídku, přidá i další HD kanály

Nový vlastník české části platformy DIGI TV chystá razantní rozšíření programové nabídky. Mimo jiné se vrátí programy HBO, objeví se několik HD kanálů a bude vytvořen nový balíček pro náročnější diváky.

Ilustrační foto - fotobanka Thinkstock

Ilustrační foto – fotobanka Thinkstock

Mění se základ, operátor zařazuje i dražší rozšířenou nabídku

Základní programová nabídka Digi TV se rozšíří o sportovní stanici Sport 2, dětský kanál Nickelodeon a erotický program Dorcel TV. Kdále budou k dispozici HD programy České televize, konkrétně ČT1 HD, ČT2 HD a ČT Sport HD. Objeví se i hlavní stanice Novy a Primy v HD.

Atraktivní sportovní kanály Digi sport už nebudou součástí základní nabídky. Přesunou se do nově zřízeného doplňkového balíčku, který by měl být určen pro náročnějšího diváka, jenž není tak citlivý na cenu. I proto se exkluzivní sportovní kanály, které vedle Digi TV nešíří žádná jiná satelitní služba, budou nabízet za příplatek.

Další nadstavbou jsou prémiové kanály HBO

Do nového balíčku bude zařazen i Golf Channel, JimJam, Megamax a Nick Jr, seriálové stanice AXN White, AXN Black, filmový kanál Film Europe a hudební programy. Nový balíček by se měl stát nadstavbou základního balíku. Druhou nadstavbou budou prémiové filmové kanály HBO včetně HD verze hlavního kanálu.

Operátor prozatím nezveřejnil cenu nových balíčků, skupina LAMA Energy však pokračuje v přidávání nových stanic. Letos už nabídla svým klientům jedno výrazné rozšíření, které zahrnovalo stanice Prima LOVE, Prima ZOOM, Telka, Smíchov a dvojkanál ČT :D/ČT art.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: