Satelitní služba DIGI TV zahájila pravidelnou komunikaci s médii, nyní ruší některé menší poplatky

satelit-651Operátor satelitní televize DIGI TV pod novým majitelem už pravidelně komunikuje s médii. V minulosti byl častokrát problém cokoliv řádně prověřit. Nyní vedení firmy samo komunikuje jednotlivé kroky směrem k divákům.

Nyní vlastník české DIGI TV informuje o zrušení některých poplatků menšího významu, konkrétně poplatku za výměnu dálkového ovladače a poplatek za změnu údajů ve smlouvě. Tyto změny zavedla skupina LAMA ENERGY Group v průběhu května. Mimo jiné došlo v květnu i ke spuštění nové webstránky a oficiálnímu rozšíření programové nabídky o pět kanálů.

Po letech se diváci konečně dočkali některých chybějících českých kanálů

Do nabídky DIGI TV byly tedy konečně zařazeny programy Telka, Smíchov, Prima ZOOM, Prima love a ČT :D/ČT art. „Snižováním nákladů i jinými aktivitami se neustále snažíme budovat dobré vztahy s našimi klienty,“ říká tiskový mluvčí skupiny LAMA Andrej Čírtek.

Doplnění základní nabídky o chybějící kanály Novy a Primy je dobrou zprávou pro diváky. Nicméně stále absentují dva nové programy skupiny Barrandov – filmový kanál Kino Barrandov a dětský a dokumentární program Barrandov PLUS. Tyto kanály zatím přes satelit šíří pouze platforma Skylink.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .