DIGI TV zakoupila španělskou La Ligu na další tři roky

Jednání o španělské La Lize byla úspěšně dokončena jen několik dní před začátkem sezony. Přenosy bude i nadále vysílat satelitní a internetová televize DIGI TV. Platforma DIGI tak uzavřela sportovní nabídku, kterou přinese na čtyřech programech DIGI Sport. První dva zpřístupní i abonentům televize od T-Mobile.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

1. a 2. anglická liga, 1. a 2. německá liga, 1. španělská a 1. skotská liga. Vše na DIGI Sportech

Můžeme s radostí oznámit, že se nám podařilo prodloužit práva na španělskou LaLigu a naši zákazníci se tak mohou těšit na další El Clásika a atraktivní zápasy nejvyšší španělské soutěže i v následujících třech sezonách,“ prozradil Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ.

Spolu s La Ligou nebudou ve vysílání DIGI TV chybět ani zápasy anglické Premier League a SKY Bet Championship, první a druhé německé Bundesligy a různé další sportovní podniky podle tabulky.

Vedle fotbalu přinese DIGI TV i tenis a motorsport

Především tenisoví fanoušci oceňují vysílání série ATP World Tour, kdy DIGI TV v přímých přenosech vysílá všechny prestižní turnaje série Masters včetně závěrečného Turnaje mistrů a řadu dalších podniků.

Pro fanoušky motorsportu nabízí DIGI TV například atraktivní seriál mistrovství světa Speedway Grand Prix, závody speciálů na ploché dráze, nebo automobilové seriály série Euroformula Open a International GT Open.

DIGI rozloží sportovní obsah na čtyři programy. DIGI Sport 4 už je v nabídce

Od nové sezony sportovním fanouškům na DIGI TV přibyde čtvrtý sportovní kanál s označením DIGI Sport. Spolu s jeho spuštěním, k němuž dojde v pátek 10. srpna, se upraví vysílací schéma stanic DIGI Sport a na novém programu budou uvedeny anglických fotbalových soutěží Premier League a SKY BET Championship.

DIGI Sporty 1 a 2 nově v nabídce T-Mobile TV, Digi Sport 3 a 4 exkluzivně u DIGI TV

DIGI TV obsahově spolupracuje na programech DIGI Sport se Slovak Telekomem. Ten má exkluzivní práva pro území Slovenské republiky. Z tohoto spojení v příští sezoně vytěží i abonenti televizních služeb českého operátora T-Mobile. Ten je sesterskou společností Slovak Telekomu a díky tomu zpřístupní první dva programy DIGI Sport i pro diváky platformy T-Mobile TV.

Zákazníci T-Mobilu sice neuvidí anglickou Premier league ani španělskou La Ligu, ale mohou sledovat italskou Serii A, německou Bundesligu, FA Cup a tenisové i motoristické přenosy. Kompletní nabídka všech exkluzivních sportovních přenosů zůstává pouze na DIGI TV.

Zdroj: DIGI TV

Zdroj: DIGI TV

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .