DIGI TV využívá Pátek třináctého k další zvýhodněné akci

V nové akci lze za kompletní nabídku programů ušetřit až 250 Kč měsíčně a celkem 6000 Kč při dvouletém úvazku. Operátor DIGI TV využívá magické datum k marketingové akci.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

V září je letos vůbec poprvé pátek třináctého. DIGI TV kvůli tomuto magickému datu spouští svou již tradiční akci Černý MAXI pátek. Každý, kdo si v termínu od vyhlášení této nabídky až do neděle 22. září objedná MAXI balíček, bude jej mít po celou dobu dvouletého úvazku za 599 Kč měsíčně. Zákazníci televize přes internet tak při jeho pořízení ušetří 250 Kč měsíčně a za dvouletý úvazek plných šest tisíc. Stejná cena balíčku platí i pro satelitní DIGI TV.

Výhodou je, že akce se nevztahuje pouze na nové klienty, ale týká se i těch stávajících. Můžete ji tedy využít i pokud ještě MAXI balíček nemáte, a rádi byste jej využívali za výhodnější cenu.

Nabídka, která je jednotná pro všechny zákazníky, ať nás sledují prostřednictvím satelitu, nebo přes internet, je výjimečná. Za skvělou cenu získají až 110 televizních stanic všech žánrů, z nichž je až 64 v HD kvalitě. Vše od nejlepšího evropského fotbalu až po skvělé filmy na prémiových kanálech,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV.

V minulosti jsme při Černém MAXI pátku zaznamenali pokaždé strmý nárůst objednávek MAXI balíčků, věřím, že zákazníci výhodnost akce ocení i tentokrát,“ doplňuje manažerka DIGI TV.

Součástí MAXI balíčku jsou všechny programy z nabídky DIGI TV včetně prémiových filmových a seriálových stanic HBO HD, HBO 2 HD HBO 3 HD nebo CINEMAX HD a CINEMAX 2 HD. Mezi stovkou programů nechybějí dokumentární, dětské, zpravodajské, hudební či erotické kanály. Zároveň MAXI balíček potěší příznivce kvalitního sportu, jelikož zahrnuje i všechny exkluzivní programy DIGI Sport a fotbalový Premier Sport.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .