Chytrá anténa DIGI TV nabízí alternativu pro ty, kdo uvažují o DVB-T2

Český televizní operátor DIGI TV představil nový produkt, který umožní televizním divákům elegantně vyřešit přechod na nový vysílací standard DVB-T2. Chytrá anténa nabízí až sedmdesát televizních kanálů za měsíční platbu 100 Kč.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Vzhledem k tomu, že příjem televizního signálu je zabezpečen prostřednictvím internetu, není třeba řešit speciální set-top boxy či nákup nových televizorů kvůli přechodu na vysílací standard DVB-T2. Povinný přechod se začne letos na podzim, a operátoři placené televize tuto situaci využívají k nalákání diváků na různě zvýhodněné programové balíčky.

Uživatelé Chytré antény mohou využívat všech výhod moderní televize, jako je sedmidenní archiv vysílání, bohatá nabídka stanic v HD rozlišení či možnost přeskakování reklam.

V DIGI TV vnímáme internet jako televizní anténu budoucnosti. Přechod k televizi přes internet je jednoduchý a nabízí služby a komfort, které diváci s příjmem přes klasickou anténu nepoznají,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV.

Nabídka Chytré antény zahrnuje všechny stanice České televize, skupin Nova, Prima i Barrandov a dokonce i slovenských televizí RTVS1, RTVS2 nebo TA3. Většina programů je v HD rozlišení. Nechybí Televize Seznam, nabídku filmových kanálů rozšiřuje FilmBox, děti se mohou těšit na DUCK TV a TUTY HD.

Sportovní fanoušci uvidí kromě stanice ČT Sport též Arena Sport 1, Arena Sport 2 a na půl roku v akci též DIGI Sport 2 HD nabízející ten nejlepší světový fotbal z nabídky DIGI TV. Díky Chytré anténě naladí diváci devět hudebních kanálů, šest regionálních programů i erotickou stanici Dorcel TV. V nabídce nechybějí ani německé a polské stanice.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .