DIGI TV koupila exkluzivní práva na fotbalovou Bundesligu

Operátor satelitní a internetové televize DIGI TV získal exkluzivní práva na vysílání německé fotbalové Bundesligy pro současnou a následující tři sezóny až do roku 2021. Přenosy bude vysílat na Digi sportech.

bundesliga-651

Dlouhá jednání o vysílacích právech. Čeští diváci neviděli podzimní část sezony

Německá fotbalová Bundesliga se po většinu sezony 2018/2019 na území ČR nevysílala. Práva původně vlastnil Eurosport, ale v dalším období se rozhodl Českou republiku a na Slovensko vynechat. Vysílací práva u nás zakoupil jiný distributor, který hledal vhodného vysílacího partnera. Na Slovensku část přenosů přinesla TV Markíza na svém programu DajTo, v České republice ale přenosy až do tohoto víkendu nevysílala žádná televize.

DIGI TV startuje sérii přenosů z Bundesligy v neděli 11. března 2018 zápasem mezi třetí Borusií Dortmund a čtvrtým Eintrachtem Frankfurt. V 17:30 začne na DIGI Sport 2 HD předzápasové studio s hostem, bývalým slovenským reprezentantem Miroslavem Karhanem, který v nejvyšší německé soutěži odehrál přes 200 zápasů.

Hned v pondělí nabídneme velkou bitvu o záchranu mezi Werderem Brémy a Kozly z FC Köln, ve které uvidíme také české zastoupení. Na soupisce Werderu Brémy jsou Jaroslav Drobný, Theodor Gebre Selassie a také skvělý brankář Jiří Pavlenka. Zápas vysíláme od 20:30 na DIGI Sport 3 HD,“ uvedl Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ.

Přenosy z Bundesligy mohou diváci sledovat v HD kvalitě na stanicích DIGI Sport 2 HD a DIGI Sport 3 HD. Obě sportovní stanice jsou součástí sportovních balíčků DIGI TV – doplňkového balíčku SPORT a samostatného balíčku SPORT PLUS.

Poslechněte si oficiální píseň Bundesligy

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .