AMC uvede premiéru třetí sezóny seriálu Preacher, přinášíme ukázku

Filmový a seriálový kanál AMC využívá letní období k premiéře třetí řady seriálu Preacher. První díl nové sezóny uvidí čeští a slovenští diváci již ve čtvrtek 19. července od deseti hodin večer tradičně s českým dabingem.

Hlavní postavy seriálu Preacher. Premiéru 3. série uvidí diváci ve čtvrtek 19. července od 22:00 na televizní stanici AMC. Fotografii poskytlo mezinárodní zastoupení AMC Networks International - Central and Northern Europe

Hlavní postavy seriálu Preacher. Premiéru 3. série uvidí diváci ve čtvrtek 19. července od 22:00 na televizní stanici AMC. Fotografii poskytlo mezinárodní zastoupení AMC Networks International – Central and Northern Europe

Nová série slibuje víc napětí a další podivné postavy

Hlavního hrdinu Jesse Custera čeká boj s démony minulosti i padouchy současnosti. Navíc stojí před nejtěžším úkolem jeho života – přivést zpět k životu milovanou Tulip. Nová sezóna se objeví na obrazovkách AMC každý čtvrtek od 22:00.

Angelville je nebeské jméno, ale ve skutečnosti zde boha se vší pravděpodobností nenajedete. Jedná se totiž o zapadlou plantáž kdesi v Louisianě. Právě sem se musí vrátit Preacher Jesse Custer, přestože se jedná asi o poslední místo na zemi, kde by chtěl být.

Nemá však jinou možnost. Pokud chce oživit Tulip, kterou zastřelila Lara Featherstone, musí se vydat za svou babičkou, prastarou čarodějkou. Cena za návrat ze záhrobí ale nebude zrovna levná. Starou paní totiž nezajímají peníze ale lidské duše.

Do toho všeho Jessem zatřáslo přiznání jeho parťáka upíra Cassidyho, který se mu na konci druhé sezony přiznal, že ho ve skutečnosti hluboce nenávidí. Situaci neusnadní ani fakt, že poté, co se Herr Starr pokusil Jesse prohlásit za příštího mesiáše, ztratil hlavní hrdina svou schopnost božího příkazu, kterou mu dodává nadpřirozená bytost Genesis.

I v nové sezoně se mohou diváci těšit na drsný humor prošpikovaný brutálními scénkami i absurdními výjevy. V žádném jiném seriálu se neobjevuje bůh v psím převleku, mladík s tváří připomínající pozadí – Prdelman a další více či méně podivné postavy.

Za sérií, která vychází ze stejnojmenné komiksové předlohy, stojí světoznámý producent, režisér, herec a stand-up komik Seth Rogen. Hlavními hereckými hvězdami jsou Dominic Cooper (Jesse Custer), Ruth Negga (Tulip) a Joe Gilgun (Cassidy).

Seriál Preacher – 3. sezóna – trailer

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .