DIGI TV nově nabízí internetovou televizi DIGI2GO na zkoušku zdarma

Operátor satelitní a internetové televize DIGI TV nabízí mobilní službu DIGI2GO na 14 dní všem zájemcům zcela zdarma. Vyzkoušet si ji mohou všichni, kdo ještě DIGI TV nemají, i zákazníci DIGI TV, kteří dosud DIGI2GO nevyužívají.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Operátor hledá nové diváky v období dovolených a uvolnění pravidel geoblokace

Motivem pro novou akci je období dovolených a fakt, že letos poprvé mohou občané zemí Evropské unie sledovat svoji televizi v kterékoli zemi EU. Díky zrušení pravidel geoblokace lze tedy české a například i slovenské programy pustit všude, kde je připojení k internetu. Zatím se tato změna týká pouze televize přes internet, ale postupné uvolňování pravidel geoblokace využívají i někteří satelitní operátoři.

V případě internetové televize je ale způsob příjmu jednodušší. Divákovi stačí mobilní aplikace s předplatným a může sledovat několik desítek televizních stanic zcela legálně kdekoliv v rámci Evropské unie.

Právě DIGI TV přichází v čase dovolených s atraktivní nabídkou: zpřístupní mobilní službu DIGI2GO na 14 dní všem zájemcům zcela zdarma. Vyzkoušet si ji mohou všichni, kdo ještě DIGI TV nemají, i zákazníci DIGI TV, kteří dosud DIGI2GO nevyužívají. Za to, že pošlou fotografii ze své dovolené, získají navíc od DIGI TV všichni dárek,“ informuje Aneta Mrázová z mediálního zastoupení DIGI TV.

Rozvoj mobilní internetové televize přinese tlak na zvýšení datových limitů

Naši mobilní službu DIGI2GO lze sledovat kdekoli, kde je připojení k internetu. Proto jsme přistoupili k jejímu čtrnáctidennímu testování právě v čase dovolených. Každý zájemce si může DIGI2GO pustit na počítači, tabletu či chytrém telefonu v kempu na Máchově jezeře, stejně jako u moře v Chorvatsku nebo v rakouských Alpách,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ.

Objednat DIGI2GO na zkoušku si mohou zájemci na webu dovolena.novadigitv.cz. Kdo si po čtrnáctidenním testování DIGI TV objedná, získá jako nový zákazník první tři měsíce dvouletého úvazku zcela zdarma, navíc po tuto dobu bude mít zpřístupněnou kompletní programovou nabídku více než sta televizních programů, které DIGI TV nabízí.

Placená televize přes internet je pro tradiční operátory zajímavou příležitostí jak získat nové klienty mimo kabelového a satelitního příjmu. Internetovou televizi ale zatím brzdí datové limity u mobilních operátorů. Mobilní firmy sice nabízejí stále bohatší balíčky dat ale pro pravidelné několikahodinové sledování internetové televize to nestačí.

Divák si mobilní televizi užije pouze v místech, kde má vedle rychlého mobilního připojení k dispozici i neomezený internet například přes WIFI.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .