Kanál HBO uvedl premiéru nového seriálu Ostré předměty

Filmový a seriálový kanál HBO uvedl premiéru dalšího seriálu natočeného exkluzivně pro publikum této placené stanice. Nově přichází s osmidílnou dramatickou minisérii „Ostré předměty“ inspirovanou stejnojmenným bestselerovým románem spisovatelky Gillian Flynn.

Amy Adams v nové minisérii HBO Ostré předměty (Sharp objects). Foto: screenshot z traileru

Amy Adams v nové minisérii HBO Ostré předměty (Sharp objects). Foto: screenshot z traileru

V první den premiéra i dvě reprízy, možnost sledovat seriál na vyžádání

V hlavní roli vystupuje novinářka Camille Preaker, kterou hraje Amy Adams. Novinářka, která se v minulosti potýkala s duševními problémy, se vrací do rodného městečka Wind Gap ve státě Missouri, aby informovala o případu zjevných vražd dvou malých dívek.

Zatímco se Camille snaží poskládat střípky traumatické události ze své minulosti, dostane se do konfliktu s panovačnou matkou Adorou (Patricia Clarkson), znovu se uchýlí k řadě nebezpečných sebedestruktivních zlozvyků a až příliš se ztotožní s mladými oběťmi vraždy.

V první epizodě mohou diváci sledovat, jak pracovní úkol v kariéře novinářky vyvolá v Camille traumatické vzpomínky z dětství, mezi něž patří i smrt její mladší sestry Marian v době, kdy byly ještě školačky. Camille, kterou tíží ponurá minulost, hledá útěchu v alkoholu. Podaří se jí spojit s detektivem Richardem Willisem a náčelníkem policie Vickerym a sledovat stopy v okolí města, které by mohly objasnit osud dvou pohřešovaných dívek.

Seriál Ostré předměty (původní titul Sharp objects) byl uveden v preméře v pondělí 9. července od 20:00 na HBO. Každá epizoda trvá přibližně hodinu.

Bezprostředně po uvedení premiéry na HBO 1 mohli diváci sledovat reprízu na HBO 3 (od 21:00). Druhá repríza proběhla po půlnoci (10. července od 0:55 hod) a pak v dalších dnech. Předplatitelé mohou sledovat jednotlivé epizody i na vyžádání v rámci služby HBO GO.

Trailer k seriálu Ostré předměty – Sharp objects

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .