Fajn rádia od července rozjíždí Ranní mejdan, Kamil a Marek míří na Hitrádio FM

kazma_bruno_logoAUDIO UVNITŘ – V ranním vysílání Fajn rádií dojde k velké změně, od 1. července odchází známá dvojice Kamil Bílský a Marek Leština. Oba pánové však neodchází z éteru natrvalo, následující týden zahájí svou kariéru na Hitrádiu FM. Na severočeské frekvence Hitrádia s nimi odchází také „kulturní magor – masér“ Jarda Slepička. Ranní show Fajn radií navíc získá skutečně exkluzivní posilu – rappera Rytmuse.

Nový ranní drive Ranní mejdan má být podle Fajn rádií atraktivní zejména svým moderátorským obsazením a obsahem, tím bude aktuální dění ze světa mladých. Témata budou zpracována humornou formou, ať už jako glosa, ironická poznámka či nadsázka. Nezbytnou složkou ranního proudu Fajn radií bude nadále ranní servis v podobě infotaimentu, který doplní zprávy o počasí a dopravě.

Ranní mejdan bude „Tvoje nový ráno“, zapojí se i posluchači

Nový drive Fajn rádií bude charakterizovat slogan „Tvoje nový ráno„. Součástí Ranního mejdanu bude rubrika Hvězda Ranního mejdanu na Fajn radiu, náplň budou vytvářet posluchači. „Proto taky mimo jiné tvrdíme, že „Ranní mejdan na Fajn radiu je takovej, jakej si ho uděláš…“ Posluchači si budou moci vybírat celebrity, se kterými je v živém vysílání spojíme. A je úplně jedno, o jakou celebritu půjde. Pro někoho je celebrita známý zpěvák, herec, modelka, pro druhého zase jeho holka, kluk, rodiče, kamarád… To už je na samotných posluchačích,“ uvedl pro RadioTV programový ředitel Fajn radií pan Martin Maďarka.

POSLECHNĚTE SI: TEASER RANNÍ MEJDAN FAJNRADIA

Proč se vlastně rozhodla Fajn rádia, že učiní změnu a zavedenou ranní dvojici vystřídá novým programem? „Chceme našim posluchačům nabídnout nové kvalitní ráno, které přinese nové pohledy, nový obsah a nové nápady. Cítili jsme, že nastal ten správný čas pro změnu,“ odpovídá na dotaz ředitel Martin Maďarka.

DALŠÍ NOVINKA: Fajn Radio nabízí filmy v soutěži FilmiX

kazma_bruno_plakat_hrdinove„Superman, Spiderman, Batman… ti všichni už tu byli,“ takto láká Fajn Radio na nový program na svém webu www.fajnradio.cz.

Kdo je Kazma a Bruno? Talentovaný moderátor a nečitelná záhada

Za mikrofon Fajn rádií usednou ve všední dny v 6-9 dva rozhlasoví nováčci – Kazma a Bruno. Moderátor Kazma byl jedním z talentovaných uchazečů na post moderátora MTV. Znát jej mohou rovněž uživatelé internetu z programu One Man Show, tento pořad si získal značnou oblibou. Do povědomí se dostal také kvůli mediálním kauzám „My se nevzdáme“ či „Rvačka s rapperem Rytmusem„, obě kauzy se staly hlavními tématy mnoha periodik u nás i na Slovensku. „Byla tedy pouze otázkou času, kdy ho ‚ulovíme‘ pro posluchače Fajn rádií,“ říká ředitel Martin Maďarka a dodává: „A jak sám Rytmus v rámci jejich společné srandičky prohlásil: ‚tento chlapec má budúcnosť‘. My si myslíme totéž a doufáme, že mikrofon pro něj bude stejně tak dobrým pracovním nástrojem jako kamera.“ Více se o Kazmovi dozvíte na www.kazma.cz.

K TÉMATU: Nekecej OnAir – novinka na Fajn rádiích

Druhá polovina ranní dvojice bude zastoupená zatím tajemným hlasem Bruna. Sám ředitel Maďarka v nadsázce dodává, že bude velkým překvapením i pro něj: „I pro mě samotného je nečitelný. Je to člověk několika záhadných identit. Říkejme mu Kazmův našeptávač.“ Třetím členem ranního týmu bude rapper Rytmus, jemuž budou oba moderátoři každý den volat, aby jim sdělil své názory k aktuálním kauzám. Dodejme, že Kazma není jediným internetovým objevem, který na vlnách Fajn radií působí. Odpolední show „Nekecej OnAir“ připravují Tomáš Novotný a Tomáš Zástěra, oba slavili mnoho úspěchů v rámci internetové televize Stream.cz.

kazma_bruno_plakatKazma na internetu už boduje, podaří se mu to i na Fajn radiu? A čím překvapí Bruno? Dozvíte se od 1. července.

Na vlnách Fajn rádií startuje v létě iPad2 mánie

Třetí mánii odstartují Fajn rádia rovněž od 1. července. Stanice doufá, že se podaří navázat na úspěchy z předchozích let a spojí se tak se značkou a produkty, které jsou pro cílovou skupinu Fajn radií atraktivní. iPad mánie z roku 2008 byla nejúspěšnější soutěží v historii Fajn Radia, iPhone4 mánie z konce loňského roku byla ještě o stupeň lepší. Off-air část soutěže (v podobě soutěžní aplikace na Facebooku) byla druhou nejnavštěvovanější stránkou na českém Facebooku. „V rámci OnAir exekutivy soutěžící zavařili telefonní linku tak, že byla nefunkční a museli jsme jí restartovat přes dispečink poskytovatele služeb,“ přidává Fajn radio perličku.

SOUVISEJÍCÍ: iPhone patří mezi marketingové jistoty, Fajn rádiím přinesl masovou odezvu

Ve vysílání Fajn rádií se budou celkem rozdávat desítky „hraček hvězd“, soutěžní koncept vychází ze zkušeností loňského roku, hrát se bude přímo ve vysílání, rovněž ale také na Facebooku. „Na Facebooku bude mít iPad2 mánie podobu multilevelové hry, ve které soutěžící sbírají body. Soutěžící, který v období 1. až 31.7. nasbírá největší počet bodů, vyhraje iPad2. Druhý iPad2 vyhraje soutěžící, který si jako první tipne správně nebo nejblíže správné odpovědi na otázku, kolik holek se bude účastnit iPad2 mánie na Facebooku,“ uvádí pravidla Fajn radio.

POSLECHNĚTE SI: SELF-PROMOTION IPAD2 MÁNIE

Ve vysílání Fajn rádií propukne mánie naplno v období 4. až 29. července. Každý den se bude vyhrávat jedna z cen. Úkolem bude sledovat vysílání, jakmile ve vysílání zazní zvuk „kousání do jablka“, musí soutěžící volat na linku 724 634 634. Do vysílání putuje ten, kdo se dovolá jako třetí v pořadí.

WEBOVÁ RÁDIA: Fajn Radio do nového roku s dalším webrádiem

Tento hráč si zvolí poslední číslo (0-9) z náhodně vygenerovaného telefonního čísla, na které se v průběhu hry bude volat. Před uskutečněním hovoru obdrží hráč od moderátora vědomostní otázku, tu položí člověku, kterému se společně dovolají. Pokud od náhodného člověka na lince získá hráč správnou odpověď v limitu jedné minuty, výhra je jeho. V průběhu rozhovoru může, ale nemusí hráč prozradit, že se jedná o soutěž v rádiu. Bude-li volané číslo obsazené, nebude existovat či nikdo po pěti vyzvánění nezvedne, soutěžící nezíská nic.

fajn_ipad
iPad2 mánie startuje na Fajn radiu už od 1. července

Kamil Bílský a Marek Leština míří na severočeské Hitrádio FM

Od 4. července budou moci obyvatelé severních Čech vstávat s novou dvojicí. Program „Dobré ráno, severní Čechy“ vezmou pod svůj patronát moderátoři Kamil Bílský a Marek Leština, nová ranní show se ponese v pohodovém duchu, větší důraz bude kladen na infotaiment, který se zaměří na ústecký region. S oběma pány přechází z Fajn radia také jejich „parťák“ Jarda Slepička.

Z ARCHIVU: Fajnrádia vysílají v novém, program tvoří dvě produkční centra

Současná moderátorka Lucie SinkováHitrádia FM neodchází, provázet bude posluchače novým proudem. Informační pásmo bude opět plné zábavy s důrazem na region. Nová dopolední show navíc zapojí také své posluchače, interaktivní vysílání budou vytvářet pomocí e-mailu, Facebooku nebo SMS. Nové prvky mají podle Hitrádia FM vést k posílení regionálního charakteru vysílání.

hitradio-fm-ranni
Kamil Bílský, Marek Leština a Jarda Slepička mění frekvence, od 4. července na Hitrádiu FM každé ráno

Autor článku:

Komentáře (6)

  1. Jan Nový

    Fan ráno se stěhuje , kdo bydlí v severních čechach je nutno přeladit přijímače kdo to odebírá přes podcast stačí změnit adresu ve vaší čtečce pocastů,
    Fajn rádio přijde o pilíř vysílání

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .