Fajn Radio do nového roku s dalším webrádiem

fajn_pfAUDIO UVNITŘ – Nejen webrádio, obohacení programu a internetu o nové prvky přináší Fajn Radio.

Hlavní novinkou je čtrvtý webový stream, ponese název Fajn Radio Hardcore. Na informace nás upozornil náš pravidelný čtenář. Ačkoli není na první pohled patrné, jaký styl hudby se bude linout při poslechu této novinky, vězte, že se jedná o rock. Ostatně nám to už před časem prozradil programový ředitel Martin Maďarka, „Ve spolupráci s abradio.cz připravujeme webrádio zaměřené na rockové formáty relevantní pro naši cílovou skupinu.“

Nové webové stránky Fajn Radia přináší mimo jiné už i další specializované streamy – Fajn Radio Fresh (akutální hity), Fajn Radio Club (taneční muzika) a nejnověji přibylo Fajn Radio Black, které hraje černou muziku. Na poli internetu se nejedná o jedinou novinku, od 1.ledna spouští Fajn Radio sekci NetBox s výběrem nejzajímavějších kousků z internetu.

Poslechněte si promo na novinky ve vysílání:
Fajn Radio Hardcore (rockové webrádio)
NetBox (zajímavé kousky z internetu)

Nové prvky přinese i program Fajn Radia. Moderátoři odpolední show Nekecej OnAir vyzpovídají nově každý týden jednoho exkluzivního hosta v živém interview. Pořad se vysílá ve všední dny od 15.00 do 18.00. Víkend obohatí výběr toho nejzajímavějšího z uplynulého týdne (především z Fajn Rána, Nekecej OnAir či hlášky moderátorů).

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Pochvala

    Nojo, Fajn kopíruje E2 kde se dá…
    Mimochodem, nápad s reprízováním nej hlášek mi připadá pěkně na hlavu, protože zdaleka ne vždycky (respektive skoro nikdy) nejsou reprízovaný hlášky skutečně tim nejlepším, co se danej den událo.
    Holt už asi přestává platit pravidlo, že opakovanej vtip neni vtipem…

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,