Fajn Radio: iPhone4 a Nekecej On-Air v Moskvě

fajn_appleFajn Radio rozdává ve vysílání nejnovější iPhone 4, moderátoři odpolední show míří do Moskvy. Vyhrává se však i kosmetika za 20 tisíc korun.

Majitelem nového iPhone 4 se mohou stát pozorní posluchači Fajn Radia. Jakmile zazní song Telephone od populární interpretky Lady Gaga, musí se posluchači dovolat na číslo 724 634 634 (resp. 47 520 10 10 v případě ranní show 6-9), do vysílání se dostane ten, kdo bude 4. v pořadí. Úkolem je poté uhodnout poslední číslo (0-9) z denního výherního čísla, na posluchači potom bude říct „Mám Tě, iPhone čtyřko!„. Kompletní pravidla hledejte na webu Fajn Radia. Soutěží se od 27. září, soutěž končí 4. listopadu.

PSALI JSME: Celý měsíc na Fajn Radiu září hvězdy

Odpolední show Nekecej On-Air se dostane do Moskvy, moderátoři Tomáš Zástěra a Tomáš Novotný budou 29. a 30. září vysílat exkluzivně z fotbalového zájezdu se Spartou Praha. Fajn Radio je zároveň mediálním partnerem filmu Bastardi, v rámci pondělního pořadu „Hvězné Nekecej On-Air“ (pondělí 17-18) přijdou do studia hlavní protagonisté filmu. V neposlední řadě se vyhrává voucher do Top Esthetic v hodnotě 20 tisíc korun. Hraje se na webu Fajn Radia.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,